20 czerwca 2022

Paz Shanti.

 

Z serca promieniującego miłością

otwieramy nasz kanał Świętego Głosu,

aby uwolnić oddech.

 

Poprzez kierowane oddychanie i znajdowanie dostrojenia w rezonansie z Matką Ziemią, będziemy używać naszego ciała jako kanału dźwiękowego, promieniującego świetlistymi tonami z naszej esencji, a tym samym równoważyć nasze czakry i wzmacniać nasz system odpornościowy, naszą Radość i naszą Wolę Życia.

 

Będziemy otwierać serca i puszczać lęki, aby pokazać naszą wrażliwą część, czysty głos duszy będący żywym źródłem kreatywnego ognia. 

 

Stworzymy śpiewający krąg, podzielimy się różnymi rodzajami pieśni : starożytne pieśni, pieśni z różnych stron świata, pieśni lecznicze, mantry, improwizacje i gry. Wypróbujemy instrumenty muzyczne, by odnaleźć te, które najbardziej nam odpowiadają. Poćwiczymy śpiew grupowy i harmonizację dźwięków. Wzniesiemy portale światła, by mogły promieniować miłością na Ziemię.

 

 

 


 

Paz Shanti. Piosenkarka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka, producent muzyczny i artysta. Urodziła się  i wychowała  w Buenos Aires w Argentynie w rodzinie, w której wszyscy śpiewali razem aranżacje polifoniczne. Wraz z rodzina podróżowała i odkrywała świat studiując pieśni i muzykę różnych kultur i krajów. Posiada dar muzyki transcendentalnej - łączy się ze Źródłem i staje się kanałem, którym muzyka i duch płyną razem. Uwielbia dzielić się muzyką i sprawiać, że wszyscy śpiewają. Wierzy, że jesteśmy jak ptaki i  wiemy, jak śpiewać. Korzysta z rag, starożytnych mantr, pieśni  medycyny, pieśni Lakota i  Indian południowoamerykańskich, pieśni dla Ziemi, Wiatru, Wody i Powietrza. Używa wielu instrumentów: Hang Drum, bęben Chamanik, gitara, Shakers i Cachichi, podwójny flet ceramiczny, fortepian, Ukulele, Oceanic Drum, Kalimba. Od 4 lat Paz mieszka na Ibizie, gdzie komponuje muzykę, prowadzi Jogę Uzdrawiania, Kręgi Kobiece i Ceremonie dla Wody. Gra też i śpiewa na wielu zgromadzeniach i Ceremoniach Medycyny.

 

Spotify:

https://pazshanti.bandcamp.com

Los Arboles: Bossa Nova

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=KPCVR6WgSjc

Kirtan in Ibiza:

https://www.youtube.com/watch?v=hVUIu7ztBtQ

Facebook: PAZ SHANTI

https://www.youtube.com/watch?v=XfuItUds65Q

 

łączenie się z głosem duszy
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com