27 czerwca 2022

Paulina Violina i Katarina Bailova.

 

Ten koncert, to projekt pieśni medycyny stworzony przez dwie cudowne kobiety mocy.

 

Każda z nas jest inna. Wyjątkowa. Kwiecista w swoich kolorach i odcieniach duszy. Każda z nas niesie inną melodię w sercu, która rozbrzmiewa echem magii i połączenia. Różne głosy, korzenie, doświadczenia, ścieżki życiowe. Jednak jednak wibracja kwiatu połączyła nasze drogi życia na ścieżce muzycznej przygody - transformacji. Miłość do Matki Ziemi, jej medycyny i  moc serca, którą każdy niesie w sobie…

 

 

 


 

Paulina Violina. „Jestem joginką, muzykiem, skrzypaczką, podróżniczką, mamą. Lubię mówić o sobie, jako o kobiecie z pasją i marzeniami. Dzielenie się swoim doświadczeniem zebranym z wielu dalekich podróży po świecie i tych wielowymiarowych wypraw po Uniwersum, są dla mnie kluczem do uzdrowienia i inspiracją, by iść drogą transformacji każdego dnia. Spotkałam wiele cudownych nauczycieli na swojej drodze rozwoju, którzy zasiali piękne ziarna w moim sercu. Zrozumiałam też, po wielu latach zaglądania do swojego wnętrza, że ,,Najlepszym Mistrzem,, wskazującym drogę przeznaczenia jest moje serce i melodie, które w nim płyną ...”

 

Katarina Baliova. Uzdrowiciel, Przewodnik, Women of Healing Plant Medicines. Pracuje z dźwiękiem przodów, medycyną i muzyką ludową, ruchem, oddychaniem, sztuką, jogą i duchem. Dzieli się w kręgach i ceremoniach kulturą naszych przodków.

 Las FLORES del UNIVERSO 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com