11 maja 2018

Simeth Maya - Balam Ixchel (Majańska Uzdrowicielka z Meksyku, Palenque)

 

Ceremonia dla wszystkich uczestników Festiwalu. Simeth Maya zaprosi Nas do wspólnej szamańskiej pracy energetycznej. Celem ceremonii jest Oczyszczenie i otrzymanie protekcji zarówno na poziomie indywidualnym jak i kolektywnym. W ceremonii użyte będą kolby kukurydzy wraz z liśćmi. Kukurydza jest symbolem płodności, obfitości, siły życia i łaski realizacji naszych planów. Wspólnie zaprosimy te jakości do naszego Życia.

 

 

 


 

Simeth Maya (Balam Ixchel). Jest członkiem Meksykańskich Majan "Council of Wisdom", Rzecznikiem Sztandaru Pokoju w Europie oraz reprezentantem Meksykańskich Tradycji i Ceremonii w Europie. Jako Strażnik Świętego Ognia "HUEHUETEOTL" i Kapłanka Ognia “SACERDOTISA - SAHUMADORA” została w 2012 roku uroczyście nominowana do przekazu Majańskich tradycji i Świętych Rytuałów. Specjalizuje się w historii Majów opartej na Świętym Kalendarzu Majów Tzolkin.

Kompozytorka i Muzyczka  - odtworzyła kilka ento-muzycznych instrumentów z czasów przed najazdem hiszpańskim działających na bazie dźwięków Matki Ziemi. Zainicjowała własny indiański niedochodowy projekt humanitarny dla Lasu Chiangas Lancandona w Meksyku z oficjalnymi ustaleniami z International Mexico-Europe Association promujący Meksykańskie tradycje z czasów przed hiszpańskim najazdem.

majańska CEREMonia kukurydzy
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com