29 czerwca 2021

Łukasz Med EL Coyotee, PatRyk.

 

Mama Kakao to Miłość. Jesteśmy miłością. Miłość to Lekarstwo, które przepływa przez Nas i wokół Nas. W tych szalonych czasach zapominamy, co to znaczy, jakie to uczucie. Czasami szukamy jej na zewnątrz, czasami szukamy wewnątrz. Kakao uczy Nas, aby nie patrzeć  tylko czuć, czuć Miłość, którą już jesteśmy.

Jesteśmy tutaj, ponieważ byliśmy gotowi, aby tu być. Byliśmy i jesteśmy gotowi być Miłością.

Zapraszamy w podróż z Mamą Cacao oraz z muzyką na żywo od serca do serca.

 

 

 


 

Łukasz Med EL Coyotee. "Moje pierwsze spotkanie ze Ścieżką Serca rozpoczęło się w 2001 roku, kiedy to "przypadkowo" do moich rąk trafiła książka Carlosa Castanedy „Nauki Don Juana". To był początek. Po przeczytaniu wszystkich książek Carlosa nadszedł czas na doświadczenie i praktyczną pracę z Nieznanym. Spotkałem mojego pierwszego nauczyciela, zaczęły się spotkania z drugą stroną, a także z Magicznymi Krokami (Tensegrity), które ćwiczę i nauczam po dziś dzień. W 2015 roku spełniło się marzenie i pojechałem na 3-miesięczną podróż do Meksyku, a także do Peru, które było bonusem... Ta podróż zmieniła mnie na zawsze. Wróciłem do innej, ale tej samej osoby, osoby, którą moje serce zawsze wiedziało, że byłem. To jest ścieżka serca, którą podróżuję, przemierzam, bez tchu, a teraz dzielę się nią z wami i zapraszam do przeżycia własnego. Jesteś gotowy? "

 

PatRyk. "Mam na Imię Patryk. Od najmłodszych lat pociągały mnie podróże, te w świecie materialnym i te w niewidzialnym świecie  częstotliwości dźwiękowych. Z każdej podróży wyciągam doświadczenie, które jest Mądrością na drodze powrotu do Źródła."

 

„Życzę sobie tylko tego,  

czego Nieskończona Inteligencja sama mi życzy poprzez  

mnie samą. Domagam się jedynie tego, co przysługuje mi  

według Boskiego prawa, zgodnego z naturą łaski. To, co  

otrzymujemy od Boga, zawsze przekracza wszelkie nasze  

ograniczone wyobrażenia”. -  Florence Scovel Shinn

 

 

MAMA cacao CEREMonia
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com