22 lutego 2018

Marek Apollo Miedziewski

 

Uzdrowienie i samouzdrawianie jest dostępne w każdej chwili, jest wszechobecne. Kundalini Yoga daje nam potężne narzędzia do uzdrawiania i samouzdrawiania. Jeśli chcesz dotknąć uśpionej mocy uzdrawiania w sobie, wzrastać ponad uwarunkowania genetyczne i uruchomić świadome połączenie z tym źródłem, zapraszam.

 

Na tej sesji KAŻDY WEJDZIE W ROLĘ OSOBY UZDRAWIANEJ I UZDRAWIAJĄCEJ!DOŚWIADCZYSZ, że masz tę MOC!

 

Tak jak doświadczyły tego osoby uczestniczące w poprzednich sesjach uzdrawiania. Nie musisz mieć doświadczenia, wielu lat praktyki, uczenia się, bo masz ten potencjał w Sobie!

TO DOTYK  ENERGII TWOJEJ DUSZY

 

Nikt nie jest pozbawiony umiejętności samouzdrawiania. Twoja osobowość zawiera cały system uzdrowienia w Tobie. Proces samouzdrawiania jest przywilejem każdej istoty. Samouzdrawianie to nie cud. To rzeczywisty proces relacji między fizyczną i nieskończoną mocą Duszy.”

 

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA, które ma moc transformacji i uzdrawiania.

 


 

Marek Apollo Miedziewski. Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.

MEDITATIVE HEALING - Kundalini Yoga
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com