18 lipca 2023

Michał Mejran.

 

“𝑁𝑖𝑒𝑝𝑜𝑘𝑎𝑧𝑦𝑤𝑎𝑛𝑖𝑒 𝑤ł𝑎𝑠𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑢𝑐𝑧𝑢𝑐́ 𝑚𝑜𝑧̇𝑒 𝑑𝑎𝑤𝑎𝑐́ 𝑐𝑧ł𝑜𝑤𝑖𝑒𝑘𝑜𝑤𝑖 𝑝𝑜𝑐𝑧𝑢𝑐𝑖𝑒 𝑠𝑖ł𝑦 𝑤 𝑧𝑤𝑖𝑎̨𝑧𝑘𝑎𝑐ℎ, 𝑎𝑙𝑒 𝑗𝑒𝑑𝑛𝑜𝑐𝑧𝑒𝑠́𝑛𝑖𝑒 𝑤𝑦𝑘𝑙𝑢𝑐𝑧𝑎 𝑚𝑜𝑧̇𝑙𝑖𝑤𝑜𝑠́𝑐́ 𝑧𝑎𝑢𝑓𝑎𝑛𝑖𝑎. 𝑊 𝑡𝑒𝑛 𝑠𝑝𝑜𝑠𝑜́𝑏 𝑠𝑎𝑚𝑜𝑘𝑜𝑛𝑡𝑟𝑜𝑙𝑎, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑎 𝑤𝑦𝑑𝑎𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑐𝑒𝑐ℎ𝑎̨ 𝑔𝑜𝑑𝑛𝑎̨ 𝑝𝑜𝑑𝑧𝑖𝑤𝑢, 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑗𝑎𝑤𝑒𝑚 𝑠𝑡𝑟𝑎𝑐ℎ𝑢 (…)” A.Lowen

 

Moje granice, moja złość. Zapraszam Cię na warsztat pracy z ciałem i emocjami w męskim kręgu inspirowany metodami A. Lowena, psychodramą i pracą z oddechem. Podczas warsztatu zanurzymy się w doświadczanie ciała i zawartych w nim emocji luzując nieco nasze maski i zbroje. Będziemy eksplorować naszą relację z emocją złości i odkrywać, jaką wartość ma złość w naszym codziennym życiu. Sprawdzimy też, jak czujemy się w kontekście stawiania i przekraczania naszych granic. Wszystko to po to, by poczuć się w swoim ciele, swoim życiu i swoich relacjach nieco bardziej swobodnie i autentycznie.

 

Spotkanie zawiera elementy męskiego kręgu i dynamiczne ćwiczenia indywidualne, w parach, oraz grupowe.Aby skorzystać z warsztatu nie potrzebujesz mieć uprzedniego doświadczenia ani przygotowania. Jeśli jesteś w stanie zrobić przysiad - masz wszystko czego Ci trzeba!

 

Wiele mojej dedykacji dla tej pracy płynie z wizji lepszego świata, który staram się aktywnie współtworzyć dla moich dzieci.I do tego właśnie chcę Cię dziś zaprosić - do autentycznego, spontanicznego kontaktu z Twoim ciałem, Twoimi emocjami i z innymi mężczyznami. 

Dla wszystkich naszych Relacji.

 

Zapraszam na jeden z dwóch mini warsztatów:

 06.08.23 ,Złość!'

 09.08.23 ,Moje Granice' 

 

Zabierz ze sobą: 

Bawełniany ręcznik (nie z mikrofibry!)

Butelkę wody

Życzliwe zaciekawienie samym sobą

Grupa maksymalnie 12 osób.

 

 

 


 

Michał Mejran. Od wielu lat zasiadam, współtworzę i prowadzę męskie kręgi. Ukończyłem pierwszą edycję Szkoły Męskich Grup, dzięki której odkryłem na sobie, że praca z ciałem przynosi dużo większe efekty w swoim potencjale transformacji aniżeli „gadanie głową”.  Nakarmiony kontaktem z mężczyznami pragnę puścić dalej to uczucie bycia razem w bliskości i wzajemnym wsparciu. Czuję się w Domu budując autentyczne relacje i doświadczając Obecności poprzez moje ciało. Praca z ciałem jest dla mnie także naturalną konsekwencją podążania ścieżką pracy z Roślinami; głęboko czuję, że ucieleśnienie Ducha może się dokonywać jedynie w głębokim kontakcie z Ciałem.

 

MENBODY SPIRIT - ZŁOŚĆ I GRANICE
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com