1. en

Przestrzeń dla wszystkich chcących podzielić się swoimi pasjami, produktami, umiejętnościami. W tej przestrzeni możesz ustawić swój namiot, stół, rozłożyć chustę i oferować masaże, napoje, posiłki, rękodzieło, instrumenty, odzież itp. Ofertę i warunki należy ustalić

z Organizatorami Festiwalu.

STREFY KREACJI

Rozciąga się wokół okręgu stanowiącego centrum Wspólnoty. Wyposażone jest w toalety i prysznice z zimną wodą. Za wjazdem

na teren Festiwalu, po prawej stronie wyznaczona jest odrębna przestrzeń na parkowanie samochodu. Opłata za miejsce na polu namiotowym i na parkingu zawarta jest w cenie biletu. Można skorzystać z gorącego prysznica w budynku głównym za opłatą 5 zł.

POLE NAMIOTOWE

Dwa Szałasy Potów - Mały i Duży. To Miejsca Oczyszczenia i Odrodzenia. Przed Szałasami znajduje się ołtarz Matki Ziemi - Żółw ozdobiony kwiatami i owocami, a dalej krąg Ojca Słońce, gdzie grzeją się kamienie przeznaczone na ceremonię. Ceremonie Szałasu potów należą do programu Zielonych Kręgów i każdy może z nich skorzystać.

SZAŁASY POTÓW

Zadaszona przestrzeń wyposażona w drewniane stoły i siedziska do spożywania posiłków. Otoczona jest kręgiem zielonych brzóz i krzewów, co znakomicie wpływa na apetyt i zachęca do spędzania tu czasu z przyjaciółmi.

JADALNIA

Tutaj przygotowywane są i wydawane pyszne wegetariańskie/ wegańskie posiłki. Naczynia i sztućce można wypożyczyć (które myjemy po sobie). Do dyspozycji uczestników Festiwalu jest również gorąca woda do parzenia herbaty. Kupony na wyżywienie nabyć można na miejscu. Ceny podane w zakładce Cennik.

KUCHNIA

Miejsce pobytu i kreatywnego spędzania czasu dzieci. Podczas, gdy rodzice biorą udział w warsztatach przedpołudniowych, ich pociechy mają zapewnioną opiekę. Chcemy, by zajęcia te nawiązywały do idei swobodnego wyrażania siebie, rozwoju umiejętności radzenia sobie w warunkach polowych i nawiązywania pozytywnych relacji z Naturą.

ŻÓŁWIKOWO

Miejsce przeznaczone do spotkań z Wyższymi Energiami. Tu odbywają się warsztaty medytacyjne, muzyczne, instrumentalne oraz małe ceremonie. Wewnątrz jest spokój i wyciszenie pomocne w przenoszeniu się na wyższe poziomy świadomości.

AKASHA - Dom Ducha

Przestrzeń dla wyrażenia i podniesienia swojej energii. W Otorongo tańczy się, pracuje z ciałem i głosem, śpiewa i gra na bębnach. Wieczorami można tu spędzić czas przy ogniu dzieląc się muzyką, pieśnią lub Rape.

OTORONGO - Dom Mocy

Miejsce zgromadzeń całej wspólnoty. Tu odbywają się koncerty i główne ceremonie. Wewnątrz płonie ogień, rozpalany pierwszego dnia Festiwalu. Na zewnętrznej tablicy wywieszany jest program kolejnego dnia i listy zapisów na warsztaty.

MALOCA - Dom Serca

Sala medytacyjno - warsztatowa przeznaczona na zajęcia

wymagające spokoju, odizolowania się od grupy i dobrej akustyki.

SALA POD ORŁEM

Znajduje się w budynku głównym. Odbywają się tu wykłady, filmy i spotkania z ciekawymi ludźmi. Miejsce schronienia podczas gwałtownych burz.

SALA POD JELENIEM

Centrum administracji, organizacji i miejsce zakwaterowania Gości Festiwalu. Tu znajduje się również Sala pod Jeleniem oraz prysznice z gorąca wodą.

BUDYNEK GŁÓWNY

Maloca, Otorongo, Akasha, Dom Przyjemności, Żółwikowo, Szałasy Potów, Centralne Ognisko, Strefy Kreacji, kuchnia, jadalnia, pole namiotowe, strefa sanitarna.

Wioska Festiwalowa

Budynek Główny, Sala pod Orłem, Sala pod Jeleniem, prysznice z gorącą wodą.

Teren Ośrodka

Jest to mała wioska w północnej Polsce na Kaszubach, będąca częścią Kaszubskiego parku krajobrazowego. Ośrodek znajduje się na uboczu, więc wokół niepodzielnie panują pola, lasy i jeziora.

Teren podzielony jest na dwie części:

Festiwal odbywa się na terenie Ośrodka Duchowych i Twórczych Stylów Życia Zielone Kręgi w Kożyczkowie. 

MIEJSCE