27 czerwca 2022

Grzegorz Sykała.

 

Pieśni szamańskie, to niezwykle skuteczne narzędzia do wspierania zmian. Do zrobienia kroku w nieznane. Mogą nam towarzyszyć w trudnych i pięknych chwilach. Ukołyszą nas, obudzą, pomogą wyrazić aspekty siebie, do których nie znajdujemy dostępu. Dodają odwagi i pomagają poczuć.

 

Jeśli czegoś pragniemy, śpiewajmy o tym. Pieśń pomoże nam zrobić kilka dodatkowych kroków na tej pięknej drodze bycia sobą.

 

W trakcie spotkania podzielę się pieśniami zarówno tradycyjnymi jak i autorskimi – polskimi. Dowiemy się jak pieśnią zajrzeć w siebie, jak pieśnią płakać, śmiać się, dziękować i dawać. Połączymy się w integrujących refrenach i po prostu pobędziemy razem w towarzystwie ludzkiego głosu i gitary.

 

 

 


 

Grzegorz Sykała.  „Gram na gitarze i śpiewam. Po prostu:) Dzielę się pieśniami o wolności, miłości, naturze, żywiołach, przodkach, o emocjach i o wielkich tajemnicach. Pieśniami, które w zależności od potrzeb otulają, budzą, bawią, dodają otuchy, czy odwagi. Pomagają odpocząć, oraz integrują, zapraszając do współtworzenia chwili. Gram utwory autorskie, tradycyjne oraz współczesne, nawiązujące do szamańskich tradycji Ameryki Południowej. Piszę pieśni w języku polskim. Pracuję jako muzyk na Ceremoniach, prowadzę Ceremonie oraz cykliczne spotkania pod nazwą Shamanic Flow, podczas których otwieramy się, gramy, śpiewamy, tańczymy, medytujemy i śmiejemy się. :)”

 

www.facebook.com/grzegorzsykalamuzyka

https://www.youtube.com/channel/UCe4Ptz_2PhpQFGgNvWbzAtA

MOC PIEŚNI - KONCERT
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com