02 marca 2018

Sound and Silence oraz NANDALOO.

 

Ceremonia SenTo - Sound Tribe to niezwykła wędrówka wgłąb siebie, wśród dźwięków i wibracji gongów, śpiewających mis, delikatnych dzwonków Zaphir, bębnów szamańskich, kalimby, fletu indiańskiego, a także śpiewu. To magiczna wyprawa podczas której przeniesiesz się w świętą przestrzeń w pełni gotową do realizowania Twojej intencji, oczywiście jeżeli to czego pragniesz jest tym co jest dla Ciebie najlepsze! Będziesz mieć okazję by odwiedzić i rozwinąć swój świat duchowy oraz wraz z wibracja dźwięków rozluźnić obręcze umysłu i podryfować w nieznane...

 

You can feel yourself, not as a stranger in the world.” Alan Watts

 

Wibracje i dźwięk instrumentów, wspólny śpiew, spontaniczny taniec oraz zapach kadzideł oraz olejów wyczulą Twoje zmysły i poszerzą świadomość . Pozwali Ci to poczuć się częścią czegoś znacznie większego i dostroić się do wyższych wibracji. Będziesz mógł połączyć się na nowo ze sobą, zanurzając w muzycznym oceanie, puścić kontrolę lub dołączyć do naszego plemienia - Plemienia Dźwięków - SenTo, próbując - po koncercie - gry na tych wszystkich wspaniałych instrumentach, odkrywając swoją twórczą moc oraz leczniczy świat wibracji. Wyruszysz z nami w tę magiczną wędrówkę?

 

 

 


 

Sound and Silence. Czyli u zbiegu Kultur. W mojej pracy posługuję się instrumentami etnicznymi z różnych kultur: gong Tam-Tam,  gong Fen, gong Tiger Bend Down, śpiewające misy nepalskie, misy Zen, dzwonki Zaphir, kije deszczowe, bęben szamański, bęben afrykański djembe.

 

NANDALOO – kolektyw taneczno-muzyczny, inspirowany tradycyjnymi rytmami i choreografiami ludów Afryki Zachodniej. W trakcie występów, tancerze łączą taniec Afro z wygrywaniem rytmów na bębnach basowych typu dundun. Takie niesamowicie energetyczne połączenie, przeplatane jest śpiewem, dźwiękami balafonu i tradycyjnymi aranżacjami muzycznymi na bębnach djembe i dundun, wykonywanymi przez doświadczonych muzyków z zespołu Cocodjembe. Nandaloo w języku Mandinke oznacza "lekarstwo". Taniec afrykański i gra na bębnach może działać jak panaceum, które wyzwala radość, spontaniczność, pozwala odprężyć się i zbliżyć do swojej prawdziwej natury. Dla nas, taniec i muzyka afrykańska to sposób na wyrażanie siebie, afirmowanie życia oraz wybudzenie energii, którą chcemy się z Wami dzielić! 

muzyczna podróż poprzez 5 żywiołów
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com