11 maja 2018

Paulina Violina

 

Muzyczna podróż serca jest moim solowym projektem, który nazwałam ,,LOBA”. Podczas mojego koncertu używam loopstation, na którym nagrywam swój głos, skrzypce, bęben szamański i inne małe instrumenty perkusyjne. Moje pieśni i moja muzyka płyną z głębi mojej duszy i serca, z szacunku do natury, do Matki Ziemi - Pachamamy, z doświadczenia życia codziennego, ze szczęścia, z radości, smutku i łez, prawdy o sobie, o naszych marzeniach i pragnieniach.

 

Mój relaksacyjny koncert to przepiękna muzyczna podróż w głąb siebie, która pozwoli Ci zrelaksować twój oddech, twoje ciało, poczuć swoje serce i pobyć z nim, usłyszeć o co Cię prosi i jaką drogę Ci wskazuje. Niech wibracje moich skrzypiec, bębna i głosu zabiorą Was w daleką podróż poprzez najskrytsze marzenia waszych serc.

 

 


 

Paulina Violina.  „Jestem skrzypaczką, wokalistką, joginką, podróżniczką, matką, marzycielką.

Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam w wieku 7 lat. Ukończyłam szkolę 1-go stopnia we Wrocławiu

Magię muzyki jednak moje serce i dusza odkryły podczas mojej pierwszej podróży do Brazylii w wieku 17 lat. Podróż do Ameryki Południowej i wiele spotkań muzycznych z tamtejszą kulturą odkryły we mnie prawdziwa pasję do grania, moc tworzenia i uświadomiły mi, że muzyka ma siłę zmian i uzdrawiania. Magia płynącą z muzyki otworzyły przede mną drzwi... drzwi nieskończonych możliwości i marzeń! Podczas moich podróży miałam zaszczyt brać udział w wielu wspaniałych projektach muzycznych w Europie i Brazylii, na różnego rodzaju festiwalach jogi, warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych z różnymi wspaniałymi szamanami, uzdrowicielami i artystami z całego świata.”

 

https://soundcloud.com/paulina-violina/mother-earth-sings

https://soundcloud.com/paulinaviolina/we-are-the-womans

https://soundcloud.com/paulinaviolina/medicine-song

MUZYCZNA PODRÓŻ SERCA ,,LOBA”
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com