Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en
MUZYCZNA PODRÓŻ SERCA ,,LOBA”

Paulina Violina

 

Muzyczna podróż serca jest moim solowym projektem, który nazwałam ,,LOBA”. Podczas mojego koncertu używam loopstation, na którym nagrywam swój głos, skrzypce, bęben szamański i inne małe instrumenty perkusyjne. Moje pieśni i moja muzyka płyną z głębi mojej duszy i serca, z szacunku do natury, do Matki Ziemi - Pachamamy, z doświadczenia życia codziennego, ze szczęścia, z radości, smutku i łez, prawdy o sobie, o naszych marzeniach i pragnieniach.

 

Mój relaksacyjny koncert to przepiękna muzyczna podróż w głąb siebie, która pozwoli Ci zrelaksować twój oddech, twoje ciało, poczuć swoje serce i pobyć z nim, usłyszeć o co Cię prosi i jaką drogę Ci wskazuje. Niech wibracje moich skrzypiec, bębna i głosu zabiorą Was w daleką podróż poprzez najskrytsze marzenia waszych serc.

 

 


 

Paulina Violina.  „Jestem skrzypaczką, wokalistką, joginką, podróżniczką, matką, marzycielką.

Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam w wieku 7 lat. Ukończyłam szkolę 1-go stopnia we Wrocławiu

Magię muzyki jednak moje serce i dusza odkryły podczas mojej pierwszej podróży do Brazylii w wieku 17 lat. Podróż do Ameryki Południowej i wiele spotkań muzycznych z tamtejszą kulturą odkryły we mnie prawdziwa pasję do grania, moc tworzenia i uświadomiły mi, że muzyka ma siłę zmian i uzdrawiania. Magia płynącą z muzyki otworzyły przede mną drzwi... drzwi nieskończonych możliwości i marzeń! Podczas moich podróży miałam zaszczyt brać udział w wielu wspaniałych projektach muzycznych w Europie i Brazylii, na różnego rodzaju festiwalach jogi, warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych z różnymi wspaniałymi szamanami, uzdrowicielami i artystami z całego świata.”

 

https://soundcloud.com/paulina-violina/mother-earth-sings

https://soundcloud.com/paulinaviolina/we-are-the-womans

https://soundcloud.com/paulinaviolina/medicine-song

11 maja 2018