02 lipca 2022

Paz Shanti.

 

Honorując starożytną tradycję rdzennych ludów oferuję Ci muzykę, która pochodzi z głębi mojego serca i jest narzędziem wielkiego Ducha i Matki Ziemi.

 

Święte pieśni, pieśni naszych przodków, które rozbrzmiewają we mnie tak, jakbym śpiewała je tysiące razy w innych żywotach są stworzone dla Nowej Ziemi. Pieśni, które przynoszą nam wiele nauk i przypominają dlaczego tu jesteśmy. Pieśni, które otwierają nas na przebaczenie i miłość. Z szamańskim bębnem, indiańskim fletem, gitarą, tybetańskimi misami, keshe-keshe, oceanicznym bębnem, hang drum i innymi instrumentami, popłyniemy w przestrzeń, w której będziemy czuć się komfortowo, otwierając swoje serca i odbierając muzykę z neutralnego i otwartego miejsca.

 

 

 


 

Paz Shanti. Piosenkarka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka, producent muzyczny i artysta. Urodziła się  i wychowała w Buenos Aires w Argentynie w rodzinie, w której wszyscy śpiewali razem aranżacje polifoniczne. Wraz z rodziną podróżowała i odkrywała świat studiując pieśni i muzykę różnych kultur i krajów. Posiada dar muzyki transcendentalnej - łączy się ze Źródłem i staje się kanałem, którym muzyka i duch płyną razem. Uwielbia dzielić się muzyką i sprawiać, że wszyscy śpiewają. Wierzy, że jesteśmy jak ptaki i wiemy, jak śpiewać. Korzysta z rag, starożytnych mantr, pieśni medycyny, pieśni Lakota i Indian południowoamerykańskich, pieśni dla Ziemi, Wiatru, Wody i Powietrza. Używa  wielu instrumentów: Hang Drum, bęben Chamanik, gitara, Shakers i Cachichi, podwójny flet ceramiczny, fortepian, Ukulele, Oceanic Drum, Kalimba. Od 4 lat Paz mieszka na Ibizie, gdzie komponuje muzykę, prowadzi Jogę Uzdrawiania, Kręgi Kobiece i Ceremonie dla Wody. Gra też i śpiewa na wielu zgromadzeniach i Ceremoniach Medycyny.

 

Spotify:

https://pazshanti.bandcamp.com

Los Arboles: Bossa Nova

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=KPCVR6WgSjc

Kirtan in Ibiza:

https://www.youtube.com/watch?v=hVUIu7ztBtQ

Facebook: PAZ SHANTI

https://www.youtube.com/watch?v=XfuItUds65Q

MUZYKA JEST MEDYCYNĄ - KONCERT
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com