23 czerwca 2023

Loli Cosmica.

 

Podróżując po różnych kontynentach, gromadząc się wokół świętych ogni, inspirowanych medycyną przodków, przekazywano przesłanie. Tak narodził się dźwięk. Moja muzyka to modlitwa, która pochodzi z głębi serca, łączy się z żywiołami, naturą i głosami  przodków.

 

Święte pieśni, pieśni naszych przodków, które rozbrzmiewają we mnie tak, jakbym śpiewała je tysiące razy w innych żywotach są stworzone dla Nowej Ziemi. Pieśni, które przynoszą nam wiele nauk i przypominają dlaczego tu jesteśmy. Pieśni, które otwierają nas na przebaczenie i miłość. Otwórzmy się na nie i poczujmy harmonię naszych istnień w przestrzeni tego świata.

 

 

 


 

Loli Cosmica. Muzyk, piosenkarka i autorka tekstów dzieląca się  dźwiękami płynącymi z serca, pieśniami  medycyny, mantrami i muzyką całego świata. Urodzona i mieszkająca w Argentynie, tworzy muzykę inspirowaną naturą, roślinami, rodziną i kosmicznym tańcem życia. Stara się przeznaczać swój czas  na śpiewające kręgi, święte tańce, ceremonie i przestrzenie, w których można leczyć, pielęgnować i równoważyć, aby wspólnie podnieść wibracje i połączyć się ze świętością, którą jesteśmy.

MUZYKA PROSTO Z SERCA - KONCERT
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com