05 lipca 2019
Tomasz Gruba
 
Akt 1. W poszukiwaniu zapominanych części siebie. (1,5h)
 
Akt 2.  Wędrówka do światów głębi. (1,5h)
 

Kiedy ludzie dżungli zatracali cząstkę swojej duszy, zwracali się do lokalnego szamana, aby ten podjął ich zlecenie i odnalazł to co było dla nich tak cenne, ich wewnetrzny skarb. Zapraszamy do wizyjnej wędrówki podczas, której będziesz miał(a) okazję wcielić się we własnego szamana, podróżującego przez przestrzeń i czas, by odnaleźć i zintegrować te utracone, zagubione lub zapomniane części Twojej esencji. Postać szamana przeprowadzi Cię przez światy mroku i światła ku stanom wyższej integracji. Ten wgląd to przypomnienie od Ciebie dla Ciebie.

 

Do zajęć nie potrzeba specjalnych zdolności, wystarczy odrobina odwagi i otwarcia się na przygodę. Pratyka prowadzona jest technikami wizualizacji, połączonej z pracą z ciałem, oparta na muzycznej narracji.

 

Na zajęcia należy stawić się z opaską na oczy (może być złożona husta) w luźnym stroju (jak do ćwiczeń fizycznych lub tańca).

 

 

 


 

Tomasz Gruba. Organizator licznych wydarzeń, wykładów i szkoleń mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Wiceprezes Fundacji Ogród Kreacji. Podczas swojej działalności współorganizowałem min. Festiwale Filmów Kontrowersyjnych, Konwenty Wiedzy Alternatywnej, konferencję enteogeniczną, warsztaty świadomego śnienia, warsztaty pracy z relacjami międzyludzkimi, cykle spotkań Nasiona Wiedzy. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy 

praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują. 

 

NA TROPIE WIZJI SZAMANA 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com