1. en
natchnienie przodków - era wilka

Podczas koncertu zrelaksujecie się przy mantrach słowiańskich, balladach o ogniu i matce Mokosz.

Do tańca mogą porwać skoczne i radosne utwory o słowiańskiej relacji miłosnej żeńczyni i mężczyzny oraz taniec dla Słońca i matki Ziemi. Natomiast w zadumę wprowadzą Was wojownicze dźwięki Ery Wilka.

Piosenki Jaruhy są wyrazem przemyśleń, buntu, gniewu, nadziei, pogodzenia się ze sobą i swoja ścieżką prawdy ale przede wszystkim mają pobudzić do poszukiwań własnych korzeni i zapomnianych dziejów naszych wspaniałych, silnych i mężnych przodków, którzy przez tysiąclecia dawali opór obcym siłom próbującym wymazać naszą tożsamość.

 

Koncert będzie przetykany opowieściami o tym jak powstawały utwory i jakie wartości ze sobą niosą.

 

 


 

Jaruha. Słowianin, wokalista, raper, producent muzyczny, wideo-bloger, krzewiciel słowiańszczyzny i dziejów prehistorycznej Polski, budownictwa naturalnego (w szczególności kopuł geodezyjnych Fullera), samowystarczalności, ekologicznego stylu życia, jak również poszukiwacz słowiańskich miejsc mocy. Swoje zainteresowania i pasje propaguje głównie poprzez muzykę, teledyski i filmy na Vblogu. Obecnie promuje swoją pierwszą płytę "Natchnienie Przodków - Era Wilka". Po wielu latach działalności muzycznej i poszukiwaniu życiowej prawdy trafił na fascynującą ścieżkę słowiańskiej mocy, którą pragnie się z Wami podzielić poprzez swoją muzykę zawartą na płycie.

01 sierpnia 2018