27 lipca 2023

Wiktoria Mirosław i Krzysztof Dziwny Gojtowski.

 

Wielu z nas nosi w sercu marzenie o wielkiej miłości. Pragnienie spotkania istoty, na którą można się otworzyć całkowicie i z wzajemnością. Czasem przeżywamy życie nie mając tego szczęścia. Bo się nie odważyliśmy. Bo nie byliśmy ze sobą w prawdzie. Bo wyobrażenia nie pozwoliły nam jej rozpoznać.

Podczas warsztatu stworzymy bezpieczne warunki do eksplorowania, jakie jakości nas do siebie przyciągnęły i czego tak naprawdę wzajemnie w sobie szukamy. Będziemy mieć okazję doświadczyć oczekiwań spoczywających na drugiej stronie. Uważność na reakcje płynące z ciała będzie naszym najczulszym kompasem do nawigowania po krainach dawania i przyjmowania, stawiania granic, dotykania momentów nierównowagi oraz poszukiwania kompromisów. 

 

Szczególną uwagę poświęcimy komunikacji. Przyjrzymy się temu, jak mówimy i co sprawia, że nie zawsze zostajemy usłyszani. Rozpoznamy swój język miłości, czyli to, w jaki sposób wyrażamy różne uczucia - nie tylko werbalnie. Dzięki tym narzędziom łatwiej będzie nam płynąć na wspólnej łodzi wśród fal, burz i słońca. 

 

W trakcie warsztatu pojawią się elementy acroyogi, technik teatralnych i świadomościowych, utkane tak, aby każdy mógł w nich wziąć udział, niezależnie od predyspozycji. Piękne, płynące warsztaty dedykowane parom i nie tylko.

 

 

 


 

Wiktoria Mirosław. Przez wiele lat trener akrobatyki i gimnastyki powietrznej dla dzieci i dorosłych. Swoim podopiecznym pragnie przekazać, że doskonalenie elementów gimnastycznych to przede wszystkim jedna z dróg do skontaktowania się z wewnętrznym głosem. Otwartość na podejmowanie wyzwań przydaje się w życiu bardziej niż techniczna umiejętność salta, a to, co mogłoby się wydawać porażką może nauczyć nas więcej niż "sukcesy". Zachęca do praktykowania uważności nie tylko podczas zajęć. Fascynuje ją uzdrawianie poprzez uwalnianie zablokowanych w ciele emocji. Uwielbia obserwować, jak mowa ciała wyprzedza komunikat werbalny.  “Największą inspiracją jest dla mnie rodzina. To lustro, które pozwala mi spoglądać na sprawy z niewyobrażalnych wcześniej punktów odniesienia. Owocem naszej miłości są warsztaty, które niosą mądrość patrzenia na siebie z troskliwością i trzymania się za rękę szczególnie w trudnych momentach. Z radością dzielę się tym światłem”.

 

Krzysztof Dziwny Gojtowski. Mam zaszczyt iść w życiu za rękę z najwspanialszą Kobietą, jaką można było kiedykolwiek spotkać na przestrzeni wszystkich światów. Cudowna, niepowtarzalna, mądrą, troskliwa, uśmiechającą się, rozkosznie piękna, miłość mojego życia. Wiktoria Mirosław.  To jedno z moich największych osiągnięć i dowód kompetencji do prowadzenia niniejszych warsztatów.

 

o miłości
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com