16 maja 2019

Dr. José López Sánchez (Shipibo, Peru)

 

14-16 czerwiec

 

Z wielką radością zapraszamy na ceremonie uzdrawiania z tradycyjną medycyną Amazonii Grandma i Rapé (święty tytoń). Ceremonie poprowadzi Dr. José López Sánchez uzdrowiciel z plemienia Shipibo-Conibo z Perú wraz ze swym uczniem Javier Marco Barba.

 

Ceremonia z Medycyną Grandma to czas, który poświęcamy wewnętrznej pracy. Spędzamy go, siedząc w kręgu w Maloce i przyjmując tradycyjną medycynę Shipibo, która od wieków używana była do uzdrawiania, a także  przywołania naszej wewnętrznej wiedzy i otrzymania jasnych odpowiedzi na pytania istotne dla naszego życia. Główną intencją jest UZDRAWIANIE ciała umysłu i ducha, by móc żyć w harmonii na Matce Ziemi mając siłę do podążania własną ścieżką w harmonii z jej prawami.

 

KOSZT ODOSOBNIENIA:    1300 złotych - 2 dni (zaliczka 400zł)

                                              700 złotych - 1 noc (zaliczka 200zł)

 

Cena zawiera udział w całości programu, noclegi w pokojach 4-osobowych (łóżka z pościelą), posiłki zgodne z dietą. Należy zabrać wygodne, luźne ubranie, śpiwór, obuwie zamienne do chodzenia po domu i ręcznik.

 

Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska.

 

 

 


 

Maestro José López Sanchez.  Jest 34 letnim uzdrowicielem z plemienia Shipibo-Conibo w Peru. Po jego urodzeniu, jego dziad słynny szaman - Onanya, ogłosił rodzinie, że Jose odziedziczy całą wiedzę i mądrość tradycyjnej pracy z medycyną jego linii. W wieku 7 lat Jose rozpoczął przygotowania ciała, umysłu i ducha do swej pierwszej rocznej diety z rośliną Shihuahuaco, którą odbył mają lat 10. W wieku 16 lat po śmierci dziadka rozpoczął uzdrawianie ludzi ze swojej wioski. Praca ta z czasem ogarnęła całe terytorium Peru. Maestro Jose pracując na poziomie astralnym specjalizuje się w odblokowywaniu i uwalnianiu negatywnych energii z ciała pacjenta oraz w harmonizowaniu umysłu i ciała.

 

 

ODOSOBNIENIE Z MEDYCYNĄ shipibo
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com