22 lipca 2020

Karolina Brukszo.

 

Ogród w rytmie serca, intuicji i wewnętrznej mocy. Zaprojektuj go sam!

 

Twój wewnętrzny ogród to potężny metaforyczny koncept, który odmieni Twoje postrzeganie świata. Nasze zielone otoczenie w codziennym życiu, może stać się pięknym odzwierciedleniem dobrych cech, mocy, idei lub intencji.

 

Ogród ma moc nasycania ludzi wyższym poziomem zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. 

Stworzymy inspirującą wizję, która wprowadzi nas do zrozumienia, w jaki sposób uprawiając glebę, możemy także rozwijać własną świadomość. I odwrotnie. Tutaj właśnie mogę Ci pomóc! 

 

Przeprowadzę Cię przez wszystko, o czym musisz pomyśleć aby zharmonizować projekt swojej zewnętrznej zielonej przestrzeni z własnym wnętrzem i energią. Od momentu odnalezienia inspiracji po wybór końcowego wyglądu; od poznania przestrzeni własnego serca po rozpoczęcie planu ogrodu w miejscu codziennych działań. Przejdźmy więc do Twojej roślinnej metamorfozy w przydomowym ogrodzie marzeń…

 

 

 


 

Karolina Brukszo. Architekt krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prywatnie, miłośniczka zrównoważonego rozwoju, ekologii roślin oraz duchowego świata flory. Od 10 lat zgłębia tajniki tradycji leczniczych, dzikich roślin jadalnych, a także wpływu projektowanego otoczenia na zdrowie i samopoczucie człowieka. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i pasjami z innymi ludźmi.

 

ogród w rytmie serca - wykład
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com