28 lipca 2021

Rima Siostra Ptaków.

 

Teatr jest metaforą świata. W inkubatorze Festiwalu Zielone Kręgi chcę, poprzez pracę teatralną stworzyć zjawiska poruszające ludzką wrażliwość i kreatywność oraz procesy rozwoju świadomości. Z zaangażowaniem uczestników Festiwalu przygotujemy spektakl zamykający festiwal. 

 

Formuła pracy w otwartej pracowni jest połączona z pracownią masek i rekwizytów. Warsztaty teatralne - ruch do spektaklu, działanie, trening wzajemnościowy, praca koncepcyjna, czytanie, doskonalenie kuglarskie, praca muzyczna do spektaklu, emisja głosu, oddech. Indywidualnie lub kolektywnie przy tworzeniu kostiumów, rekwizytów, scenografii, praca nad scenami, próby.

 

Spektakl będzie pokazany ostatniego dnia. Jakie to przedstawienie teatralne będzie - w ogromnym stopniu zależy od uczestników, aktorek i aktorów, muzyków Teatru.

 

Świst, słychać szelest

Mknących w niebo

powietrza Istot jasnych,

Światło zapalają, wiatr rozpędzają

Łatwo tkają z gwiazd

Lądują tam, gdzie gra muzyka..

 

Jako Wiedźma prowadząca zapewniam mnóstwo absolutnie zaskakujących sytuacji.

 

Rima Siostra Ptaków

 

 

 


 

Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska). Bionergoteraputka, artystka performerka, life-coach, edukatorka.

 

 "Obecnie studentka Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, uczestniczka projektu Sopockiego Teatru Tańca "Ciało Otwarte" i Teatru Chorea "Laboratorium Kreatywnego Działania". Od lat praktykuję terapetyczną i coachingową indywidualną i grupową pracę z ludźmi. Ukończyłam Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu uzyskując zawód bioenergoteraputki. Jestem także absolwentką Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Nauk o Ziemi.  Dodatkowo szkoliłam się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; "Laboratorium głosu" Olgi Szwajgier oraz "Poznaj swój głos"; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych "Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych kursy Kino Mana I i II wg Susan Pai'niu Floyd (Aloha international) czyli hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania.

 

siostraptakow.pl

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com