02 lipca 2021

Szaman Tańcujący z Wiatrem (Maciej), Bursztynowy Szaman (Tomasz).

 

jest to jedna z najmocniejszych praktyk zmieniających wewnętrzne przekonania zapisane w umyśle podświadomym, jaka została przesłana  w przestrzeń ziemską. Zmiana ta następuje na skutek przywrócenia dostępu poprzez praktykę, do pierwotnego potencjału matrycy genetycznej, biologicznej i umysłu człowieka. 

 

Praktyka oczyszcza wsteczne (sabotujące) mechanizmy i programy zapisane w podświadomości, które blokują przejawianie potencjału - ŻYCIE MOŻLIWOŚCIAMI. Inaczej to ujmując pozbywamy się ograniczeń tzn. lęków, poczucia winy, braku wiary w siebie, agresji, etc. Poprzez oczyszczenie, praktyka powoduje, że zaczynamy żyć możliwościami. Dostrzegając możliwości (a nie trudności), zaczynamy realizować swoje rzeczywiste marzenia. Można powiedzieć, że zaczynamy podążać za tym co gdzieś wiemy, że jest dla nas optymalne, ale często nie mamy odwagi, aby po to sięgnąć, pójść za tym. 

 

Już samo przystąpienie do praktyki bez wstępnego zagłębiania się w treść, bez starania się zrozumienia, bez interpretowania, bez zastanawiania się, powoduje że PIERWOTNE KODY ŹRÓDŁA działają i są skuteczne. 

Osoby biorące udział w warsztacie będą miały możliwość wejść w PRAKTYKĘ PIERWOTNE KODY ŻRÓDŁA.

 

 

 


 

Szaman Tańcujący z Wiatrem (Maciej). Jako istota manifestująca się w ciele ludzkim potrzebował prawie 40 lat, aby w pełni rozpoznać swoje przejawienie. Była to droga pełna wyrzeczeń i trudnych inicjacji, gdyż ścieżka, którą kroczył to ścieżka wyzbywania się swoich wyobrażeń, gdzie jedyną weryfikacją doświadczeń pozostawało serce i zadziewanie się zdarzeń. To one doprowadziły do jego pełnej manifestacji jako szamana.

 

Bursztynowy Szaman (Tomasz). Szamańska ścieżka Tomasza zaczęła się w 2013 roku w Szkole  w Szkole Szamanów na Hondraskach w Szczyrku. Liczne inicjacje, podążanie za rozpoznaniem oraz inne praktyki pomagają mu w coraz większym stopniu przejawić pełnię twórczego potencjału życia. Imię Bursztynowy jest symbolem istoty, która pomimo warunków totalnie obcych zachowała światło. Bursztyn zawsze jest pełen życia, pełen energii, pełen ognia i niezależnie od warunków zewnętrznych przejawia swoje pierwotne właściwości. 

 

PIERWOTNE KODY ŹRÓDŁA 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com