07 lipca 2019

Ania Buczek i Filip Filipiuk 

 

Spotkaliśmy się wiosną 2017 roku, aby tworzyć i grac pieśni dla nas szczególne – pieśni mocy, które otwierają i podnoszą wibracje naszych serc.

 

Pieśni i muzyka mocy od niepamiętnych czasów spełniają w ludzkim życiu role lekarstwa dla duszy i ciała – stad jej nazwa – Música Medicina. Mantry, modlitwy i pieśni tego rodzaju były i są śpiewane z intencją oczyszczenia ciała i duszy z ociężałości, choroby, a także z intencją transformacji przeszkadzających myśli oraz emocji – lęku, poczucia winy, smutku, bezsilności, gniewu, rozpaczy – w emocje pozytywne : radość, zaufanie, spokój, miłość i przywrócenia w ten sposób stanu równowagi na każdym poziomie ludzkiego istnienia. Pieśni mocy od wieków są śpiewane w celu przywołania równowagi żywiołów w naturze, żywiołów, z których powstała ludzka istota. Dzięki mocy intencji, słów oraz wibracji pochodzącej z naszego serca mamy możliwość samouzdrawiania lub uzdrawiania innych używając muzyki jako bezcennego narzędzia, którym zostaliśmy obdarowani.

 

Balansując żywioły i energie wewnątrz naszego istnienia wzmacniamy kontakt z samymi sobą, z najczystszą i prawdziwą formą naszej natury, co możemy dostrzec poprzez wyostrzoną intuicje, spokój wewnętrzny, głębokie poczucie jedności ze sobą, z innymi ludźmi, ze światem minerałów, roślin, zwierząt, z natura w każdym jej aspekcie. Poczucie separacji zanika, co jest szczególnie odczuwalne kiedy śpiewamy w grupie, łącząc nasze prośby, podziękowania i emocje z życzeniami i intencjami innych członków rodziny ludzkiej.. Dzięki pieśniom mocy możemy przywołać duchy naszych przodków, moce ochronne, przewodników, duchy zwierząt, anioły...

 

Wiele z tych pieśni zawiera intencje wdzięczności dla Matki Natury : Ognia, Ziemi, Wody, Powietrza, Nieba, Gwiazd, Księżyca, Roślin, Zwierząt i Życia, co przypomina nam, ze jesteśmy nieustannie połączeni ze wszystkim, co istnieje w niekończącym się tańcu Wszechświata. Wdzięczność otwiera nasze serca i pomaga nam wspiąć się wyżej, na kolejny poziom spirali naszej świadomości. W ten sposób pieśni pochodzące z poziomu serca staja się narzędziem duchowego rozwoju, narzędziem transformacji, narzędziem budzącym świadomość, oczyszczającym podświadomość, stają się łącznikiem z naszą czystą, niezniszczalną naturą, z Wszechświatem, z nieskończonością niemożliwą do zrozumienia ludzkim umysłem, z głębokim sensem naszego istnienia.

 

Pieśni serca są nośnikiem znanych naszym przodkom prawd i mądrości, które zostały zapomniane, lub zepchnięte na margines przez trendy współczesnej cywilizacji. Dzięki intencjom, wibracji muzyki oraz informacji przekazywanej poprzez słowa powraca do nas wiedza zapisana w naszych genach, wiedza naszych przodków dotycząca porządku Wszechświata, ludzkiej w nim roli i odpowiedzialności. Pieśni mocy niosą niezwykłe pokłady miłości, radości, nadziei, światła, przestrzeni, są wsparciem dla ducha i ciała. Są łącznikiem z boskim i ziemskim pierwiastkiem. Przypominają nam, ze nasze życie i nasze serca istnieją pomiędzy Ziemią a Niebem, zawierają w sobie uzupełniające się i wspierające energie. Pieśni mocy uruchamiają w ciele wibracje, które zapraszają do tańca, do radosnej ekspresji energii istnienia pochodzącej od miłości. Dzięki tym wibracjom wspierają działanie rożnego rodzaju terapii, są priorytetowym elementem pracy z użyciem roślin – nauczycieli oraz towarzyszą wszelkiego rodzaju ceremoniom mającym na celu przywrócenie naturalnego porządku w naszym personalnym mikro oraz nieskończonym makro –kosmosie.

 

Jesteśmy zaszczyceni możliwością kontynuowania tej pięknej i jakże ważnej dla gatunku ludzkiego tradycji. Śpiewamy kompozycje własne, pieśni innych autorów, pieśni pochodzące z rożnych czasów, miejsc i tradycji. Przychodzą do nas pieśni, które rezonują z naszymi intencjami, pomagają nam wzmacniać wibracje naszych serc, dzięki czemu możemy dzielić sie z Wami ich mocą i radością i prawdą które niosą.

Śpiewamy pieśni w rożnych językach : polskim, angielskim, hiszpańskim, portugalskim, quechua, sanskrycie i lakota. Mamy w repertuarze utwory instrumentalne używające ponadczasowego i ponad-podziałowego języka dźwięków, który wycisza umysł i kieruje nasza uwagę na oddech i czucie.

 

Posłuchaj nas! Pieśni znalezione w sercu - "Wiem to"

https://youtu.be/qL5hKp35MHI

 


 

Ania Buczek i Filip Filipiuk. Opis prowadzących na stronie z ich warsztatami. Kliknij TU. 

 

Pieśni znalezione w sercu
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com