16 lipca 2020

Jagoda Rzepka.

 

Wracamy do tego, co proste - sznurek i patyk. Do tego co naturalne - praca rąk i kreacja. Do tego, co w nas - do intencji i wiedzy wypływającej z naszych korzeni. Pragnę podzielić się z wami starożytną sztuką makramy, z energią sznura, jego możliwościami i sposobami wykorzystania. Zaproszę was do kręgu, jak kiedyś, i wspólnie usiądziemy, by pleść. Pleść pięknie.

 

Przestrzeń będzie otwarta dla wszystkich żądnych tworzenia rączek i umysłów gotowych na medytacyjne tworzenie.

 

Początkujące osoby nauczę głównych splotów podczas robienia własnych lampionów, natomiast osoby mające już styczność z tą techniką, zaproszę do wspólnej kreacji. 

 

Do zobaczenia!

 

 


 

Jagoda Rzepka. Z zawodu terapeutka dzieci wyjątkowych, pedagog specjalny, z umiłowania rękodzielnik, autorka felietonów, włóczykij, w trakcie certyfikacji na arteterapeutę. Miłośniczka siedzenia z zajętymi rękoma, plecenia, motania, supłania i rozwiązywania także. Niedowierzająca mocy tworzenia i uzdrawiania za tym idącego. Ulubiony proces - obserwacja i uczenie się z niego.

Żyjąca w zachwycie nad światem i własnym byciem. Kobieta lasu. W wolnych chwilach kwestionuje, pyta, poszukuje, pała się byciem zwykłym człowiekiem.

 

pleść makramę, pleść
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com