09 sierpnia 2017

Rima Sadurska.

 

Performance i medytacja dla dzieci i rodziców.

 

Słuchając dźwięków i słów dzieci i dorośli przenoszą się do świata wyobraźni.

Doświadczenia w stanie medytacyjnym rozwija samoświadomość, panowanie nad swoimi myślami, emocjami i ciałem.

 

Uczestnictwo także sprawi przyjemność wszystkim dorosłym, którzy mogą być razem z dziećmi. Scenariusz twórczej wizualizacji jest dedykowany dzieciom, a jego celem nadrzędnym jest wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz wspólnotowości.

 

Usłyszymy magiczne dźwięki mis śpiewających, dzwonków powietrznych - zefirów, grzechotek etnicznych, bębnów. Wykorzystuję techniki medytacyjne i twórczą wizualizację, dlatego uczestnictwo, nawet jednorazowe, pozwala nauczyć się trwale tego, co można potem wykorzystywać dla siebie przez resztę życia.

 

Sound performance, które tworzę to moja autorska inicjatywa, w której  łączę terapię dźwiękiem, techniki medytacyjne i sztukę teatralną. Jej źródło to medytacja pokoju i moja intencja, by do wspólnej, globalnej puli ludzkich uczuć dodawać spokój i błogość. 

 

Czas trwania 1 godzina. 

 

Uwaga! - wydarzenie jest przeznaczone do odbioru na leżąco. Uczestnicy są proszeni o przygotowanie dla siebie kocyków, mat.

 

 

 


 

Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska). Bionergoteraputka, artystka performerka, life-coach, edukatorka. Obecnie studentka Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, uczestniczka projektu Sopockiego Teatru Tańca "Ciało Otwarte" i Teatru Chorea "Laboratorium Kreatywnego Działania".

 

"Od lat praktykuję terapetyczną i coachingową indywidualną i grupową pracę z ludźmi. Ukończyłam Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu uzyskując zawód bioenergoteraputki. Jestem także absolwentką Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Nauk o Ziemi.  Dodatkowo szkoliłam się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; "Laboratorium głosu" Olgi Szwajgier oraz "Poznaj swój głos"; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych "Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych kursy Kino Mana I i II wg Susan Pa'iniu Floyd (Aloha international) czyli hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania."

 

siostraptakow.pl

PODRÓŻ DO KRAINY PIĘKNA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com