08 lipca 2019

Łukasz Med Wieczorek aka El Coyotee MEDicina.

 

Podróże z Tensegrity- Magicznymi Krokami Carlosa Castanedy.

 

Doskonała kondycja fizyczna, o której don Juan wciąż mówił od pierwszego dnia naszej znajomości, efekt skrupulatnego wykonywania magicznych kroków, jest wstępnym warunkiem rozprowadzania naszej wrodzonej energii. To właśnie rozprowadzanie energii ma, wg. don Juana, fundamentalne znaczenie w zyciu szamana, jak również w życiu każdego człowieka. Rozprowadzanie energii jest procesem polegającym na przemieszczaniu posiadanej przez nas energii z jednego miejsca w inne. Energia ta została wyparta z ośrodków witalności naszego ciała, któremu potrzeba tejże właśnie wypartej energii, by ustanowić równowagę pomiędzy czujnościa umysłu, a sprawnościa fizyczna.”

- z Magiczne Kroki” Carlos Castaneda.

 

Rodzimy się z pewną dawką energii, którą podczas całego naszego życia wydatkujemy, używamy, tracimy. Czyż nie byłoby wspaniale móc odzyskać tą utraconą energię?

 

Magicznymi krokami namierzamy, rozbijamy i w końcu transportujemy utkniętą energię do ośrodków witalnych w naszym ciele. Kroki wzmacniają również nasz ośrodek podejmowania decyzji, pomagają w śnieniu (OBE, Lucid Dreaming), pozwalają wyciszyć wewnętrzny dialog i usłyszeć szept Naguala, dają moc oraz siłę do pokonywania wyzwań codzienności, dają ciału zdrowie, lekkość oraz witalność

 

CO ZABRAĆ:

- Wygodne ciuchy do przebrania (dres, koszulkę) nie ćwiczymy w ciuchach, w których przyszliśmy.

- Wodę (będziemy się dużo ruszać)

- Karimatę, materac (do podróży wewnętrznych)

- Dobry humor

 

PRZYGOTUJ intencję i /lub pytanie, na które poszukujesz odpowiedzi.

 

PROSZĘ PRZYJDŹ MINIMUM 10 MINUT WCZEŚNIEJ, aby mieć czas na przebranie i przygotowanie. ZACZYNAMY PUNKTUALNIE!!! Dziękuję!!!

 

BHP:

- to czym będziemy się dzielić zostaje w kręgu;

- nie przychodzimy pod wpływem alkoholu lub innych substancji zmieniających percepcję;

- jeżeli jesteś palaczem postaraj się nie palić na 1 godz. przed podróżami.

 

 

 


 

Łukasz Med Wieczorek aka El Coyotee MEDicina. Moje pierwsze spotkanie ze Ścieżką Serca rozpoczęło się w 2001 roku, kiedy to "przypadkowo" do moich rąk trafiła książka Carlosa Castanedy „Nauki Don Juana". To był początek. Po przeczytaniu wszystkich książek Carlosa nadszedł czas na doświadczenie i praktyczną pracę z Nieznanym. Spotkałem mojego pierwszego nauczyciela, zaczęły się spotkania z drugą stroną, a także z Magicznymi Krokami (Tensegrity), które ćwiczę i nauczam po dziś dzień. Lecz po raz kolejny to był tylko początek. Czułem, że zacząłem kroczyć po ścieżce, która nigdy się nie skończy i zakochałem się w niej. Nadszedł rok 2012, a wraz z nowymi początkami, wraz z kilkoma braćmi, stworzyliśmy „Krąg Bębniących Mężczyzn" w Warszawie.Spędzanie czasu w świętym kręgu z braćmi przypomniało mi się małe marzenie: wyjazd do Meksyku i śledzenie historii Carlosa Castanedy, a może nawet odnalezienie potomków Tolteków. W 2015 roku spełniło się marzenie i pojechałem na 3-miesięczną podróż do Meksyku, a także do Peru, które było bonusem... Ta podróż zmieniła mnie na zawsze. Wróciłem do innej, ale tej samej osoby, osoby, którą moje serce zawsze wiedziało, że byłem. To jest ścieżka serca, którą podróżuję, przemierzam, bez tchu, a teraz dzielę się nią z wami i zapraszam do przeżycia własnego. Jesteś gotowy?

 

Podróże z Tensegrity
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com