09 lipca 2023

Patryk Kozaczuk.

 

Warsztat rozpoczniemy kręgiem otwierającym. Pierwsza część warsztatu polegać będzie na automasażu punktów energetycznych na ciele. Każdy uczestnik będzie masować swoje własne ciało, w miejscach, które będą wskazywane z intencją wsłuchania się w potrzeby swojej Istoty i zapewnienia sobie tego, czego świat zewnętrzny nam nie zapewnił. Będziemy łączyć się ze swoim wewnętrznym centrum, wyszukiwać napięcia, zapisy, utkwione emocje, odzyskiwać oraz wzmacniać połączenie z własnym ciałem. Często nie jesteśmy świadomi tego, co kryje się w nas samych. Odcinając się od ciała w pędzie dnia codziennego, zapominamy że jest ONO naszym Świętym Rydwanem. Dlatego w swojej pracy zachęcam do zgłębiania najsubtelniejszych części swojego Jestestwa w celu wsłuchania się w swoje potrzeby, poznania i ukochania samego siebie w Pełni Miłości, Akceptacji i Szacunku.

 

Druga część warsztatu to skanowanie swojego ciała przy relaksacyjnych dźwiękach instrumentów. Warsztat zakończy się wspólnym kręgiem zamykającym.

 

 

 


 

Patryk Kozaczuk. Jestem masażystą i instruktorem masażu. Swoją przygodę z masażem rozpocząłem w 2018 roku zaczynając naukę w technikum na kierunku technik masażysta w Warszawie. Następnie ukończyłem szkolenie o specjalizacji masaż i odnowa biologiczna w Akademii Dietetycznie Poprawni w Warszawie oraz odbyłem kurs instruktorski w Centrum Szkolenia Instruktorów w Ełku. Obecnie pracuję jako masażysta w warszawskiej klinice. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą podczas prowadzenia warsztatów  z zakresu masażu. Moją misją jest zachęcanie ludzi do wsłuchiwania się we własne CIAŁO. Zgłębianie jego tajemnic, odczytywanie tego, co jest zapisane w mięśniach, powięziach, ścięgnach, tkankach i organach.

 

POWRÓT DO SWOJEGO WNĘTRZA - AUTOMASAŻ
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com