Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

 

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM 2022

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

8.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG

Wojtek Mucha

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC Z AFRO BRAZYLIJSKIMI BOGINIAMI

Marta Mróz-Goncalveš

MALOCA

 

UWOLNIJ SWÓJ ODDECH -

SESJA BREATHWAVE 

Weronka Sacha

OTORONGO

 

SINGING TOGETHER

Paz Shanti

SALA POD ORŁEM

 

ŚWIĘTY GRZYBÓG

WYKŁAD I WARSZTATY

Waldemar Borowski

SALA POD JELENIEM

 

NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE

Xenia Uranowa

AKASHA

 

HULA HOOP DLA DZIECI

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - 

TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Narayan i Pegah Khoei

MALOCA

 

TEMAZCAL

ÎANÄWA

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOUND JOURNEY - KONCERT 

Pedro Collares

MALOCA

 

W DRODZE DO NIEBA -

KONCERT

Grupa Muzyczna Mandorla

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

7.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

MALOCA

 

TENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY

Łukasz Med EL Coyotee

OTORONGO

 

MUZYCZNA EKSPRESJA DUSZY

Bożena Belcarz

SALA POD ORŁEM

 

INTELIGENCJA ROŚLIN I LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ - WYKŁAD

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM

 

WARSZTATY PIEŚNI MEDYCYNY

Aram i Ania

AKASHA

 

FLOW ART - TANIEC Z POI I KIJEM 

Izabela Nurkowska

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - 

TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA SACRED CACAO

ÎANÄWA

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MUSIC AS MEDICINE - KONCERT 

Paz Shanti

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY DŻUNGLI -NIXIE PAE

Kayatibu Group

OTORONGO

 

KONCERT MEDYTACYJNY

Łukasz Med EL Coyotee

SALA POD ORŁEM

 

6.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC Z AFRO BRAZYLIJSKIMI BOGINIAMI

Marta Mróz-Goncalveš

MALOCA

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Narayan

OTORONGO

 

NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE

Xenia Uranowa

SALA POD ORŁEM

 

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA TAO

Wojtek Mucha

SALA POD JELENIEM

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA

Rima Siostra Ptaków

AKASHA

 

HULA HOOP DLA DOROSŁYCH

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPOWIEŚCI BRAZYLIJSKIEJ DŻUNGLI

HUNI QUIN- TAŃCE, ŚPIEWY I MALOWANIE CIAŁA

Kayatibu Group

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANCESTRAL MEDICINE MUSIC -  KONCERT

ÎANÄWA

MALOCA

 

POKAZ HULA HOOP

Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

 

 

5.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU W TRADYCJI HUNI KUIN

Kayatibu Group

MALOCA

 

KONCERT HUNI KUIN

MEDICINE MUSIC

Kayatibu Group

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

11.08

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG 

Wojtek Mucha

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

ŚWIADOME KIEROWANIE ENERGIĄ SEKSUALNĄ

Tomasz Łysy

MALOCA

 

OGNISTA MOC

Artur Niedźwiecki

OTORONGO

 

WARSZTATY ŚPIEWU POLIFONICZNEGO

Coral Rojo

SALA POD ORŁEM

 

TAJEMNICE AMANITY MUSCARII

Adam Łoniewski

SALA POD JELENIEM

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Narayan

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński

MALOCA

 

TENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY

Łukasz Med EL Coyotee

OTORONGO

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Mariana Root

SALA POD ORŁEM

 

KRĄG KOBIECY

Paz Shanti

AKASHA

 

WARSZTATY Z ROŚLINAMI W TERENIE

Jakub Babicki

ŁĄKI I LASY

 

TEMAZCAL

Tlalli Iyollo

SZAŁAS POTÓW

 

OPOWIEŚCI Z KOSMICZNYCH PODRÓŻY

I MUZYCZNA WSPÓLNOTA 

Przemek Kryszk

LEŚNY NAMIOT/ŚWIĄTYNIA INTEGRACJI

 

 

 

 

 

 

 

PIEŚNI ŻYWE - KONCERT 

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

FLOW ARTS - TANIEC Z OGNIEM 

Iza Nurkowska i Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

BAŚNIE OGNIA

Magda Polkowska

MALOCA

 

 

 

 

10.08

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

SZTUKA LATANIA

Krzysztof Fabijański

MALOCA

 

UWOLNIJ SWÓJ ODDECH - SESJA BREATHWAVE 

Weronka Sacha

OTORONGO

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Mariana Root

SALA POD ORŁEM

 

GRZYBÓG - WYKŁADY i WARSZTATY

Waldek Borowski

SALA POD JELENIEM

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE - warsztat medytacyjny

Narayan

AKASHA

 

TANIEC Z OGNIEM

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG -

PODRÓŻ DO KRAINY PIĘKNA 

(dla dzieci)

Rima Sadurska

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CACAO CEREMONY

Tlallilyolo

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRAYER FOR THE WATER - KONCERT

Coral Rojo

MALOCA

 

SEMILLA KONCERT

Ima Nazca

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY AMAZOŃSKIEJ

Pedro Colares

OTORONGO

 

 

9.08

WTOREK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHAKTI DANCE 

Paulina Violina

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

OTORONGO

 

KRĄG KOBIECY

Paz Shanti

SALA POD ORŁEM

 

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA TAO

Wojtek Mucha

SALA POD JELENIEM

 

KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY

Pedro Colares

AKASHA

 

FLOW ART - TANIEC Z POI I KIJEM

Izabela Nurkowska

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

OPOWIEŚCI Z KOSMICZNYCH PODRÓŻY

I MUZYCZNA WSPÓLNOTA 

Przemek Kryszk

LEŚNY NAMIOT/ŚWIĄTYNIA INTEGRACJI

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI -

NA LATAJĄCYM DYWANIE

Magda Polkowska, Anna i Aram

MALOCA

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Naryan i Pegah Khoe

MALOCA

 

TEMAZCAL

Coral Rojo

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOURNEY TO THE ROOTS - KONCERT 

Mariana Root

MALOCA

 

MEXICAN MUSHROOM CEREMONY

ÎANÄWA

SALA POD ORŁEM

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

14.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W RYTMIE ZIEMI- BIOTANIEC ETNICZNY

Vanesa Alexandra Salazar Silvestre

MALOCA

 

SZTUKA LATANIA

Krzysztof Fabijański

OTORONGO