1. en

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

20 - DO NOCY

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

8.08

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QI-GONG

Filip Filipiuk

OGNISKO CENTRALNE

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

UWOLNIJ SWOJĄ PIEŚŃ

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

RYTUAŁ PRZEJŚCIA 

Krzysztof Dziwny i Siostra Ptaków

OTORONGO

 

KONCERT RELAKSACYJNY 

Cayari

SALA POD ORŁEM

 

DUCHOWOŚĆ W MEDYCYNIE HOLISTYCZNEJ

Joanna Szczygłowska

AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI

Magda Polkowska

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZWIERZĘTA MOCY- WARSZTAT SŁOWIAŃSKI

Jakun

MALOCA

 

PODRÓŻE Z TENSEGRITY

Łukasz Wieczorek

OTORONGO

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY 

Marianna Root

 SALA POD ORŁEM

 

ŚWIĘTY GRZYBÓG -

HISTORIA, TEORIA I PRAKTYKA 

Waldek Borowski

SALA POD JELENIEM

 

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA

ROŚLIN MEDYCYNY ANDÓW

Mauricio Montano

GŁÓWNE OGNISKO

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ

SzurSure Perfomative Group

MALOCA

 

CIEKAWA BAJA - KONCERT

Krzysztof Zdziebeł

MALOCA

 

PIEŚNI ZNALEZIONE W SERCU - KONCERT

Anna Buczek i Filip Filipiuk

MALOCA

 

CEREMONIA SZAŁASU POTÓW

Cayari

SZAŁAS

 

W OBJĘCIACH ZIEMI - RYTUALNY POCHÓWEK

Aleksander Szałabski

POLANA

7.08

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QI-GONG

Filip Filipiuk

OGNISKO CENTRALNE

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

KRĄG MĘSKI

MAREK MIEDZIEWSKI

MALOCA

 

PODRÓŻE Z TENSEGRITY

Łukasz Wieczorek

OTORONGO

 

 SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY 

Marianna Root

SALA POD ORŁEM

 

NA TROPIE WIZJI SZAMANA akt 2

Wędrówka do światów głębi

Tomasz Gruba

SALA POD JELENIEM

 

KRĄG KOBIECY: MOJA KREW, MOJA MOC

Aleksandra Kapella

AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

JOGA DLA DZIECI

Agata Sztukowska

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY HULA HOP GODDES

Katarzyna Urmanowicz

MALOCA

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

OTORONGO

 

NARODZINY GŁOSU

Michał Esz Szerląg

 SALA POD ORŁEM

 

SEKRETNE ŻYCIE ROŚLIN 

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM, TEREN

 

KRĄG KOBIECY- Rytuał Składania

Krwi Księżycowej do Ziemi

Aleksandra Kapella

AKASHA

 

 

 

 

 

 

 

 

RYTUAŁ OGNIA

Krzysztof Dziwny i Siostra Ptaków

OGNISKO CENTRALNE

 

LOVE IS THE MEDICINE - KONCERT

Herbert Quinteros, Waxy Yawanawa

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY DŻUNGLI

Txai Fernando

SALA POD ORŁEM

 

6.08

WTOREK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QI-GONG

Filip Filipiuk

OGNISKO CENTRALNE

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

MALOCA

 

TANIEC INTUICYJNY

Beata Zaręba

OTORONGO

 

NARODZINY GŁOSU

Michał Esz Szerląg

SALA POD ORŁEM

 

NA TROPIE WIZJI SZAMANA akt 1

W poszukiwaniu zapomnianych części siebie 

Tomasz Gruba

SALA POD JELENIEM

 

KRYSZTAŁOWE SERCE

Bożena Belcarz

 AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG 

JOGA DLA DZIECI

Agata Sztukowska

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA CACAO

Cayari

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HULA HOOP GODDES - POKAZ

Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

SPIRIT OF THE WATER - KONCERT

Marianna Root

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QI-GONG

Filip Filipiuk

OGNISKO CENTRALNE

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

KACHIMO

Kailash Kokopelli

MALOCA

 

TANIEC INTUICYJNY

Beata Zaręba

OTORONGO

 

KONNACOL - THE LANGUAGE

OF THE RHYTM

Denis Kucherov

SALA POD ORŁEM

 

ŚWIĘTY GRZYBÓG -

HISTORIA,TEORIA i PRAKTYKA

Waldek Borowski

SALA POD JELENIEM

 

ELIKSIRY MOCY

Asia Stróżyna

AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG HULA HOOP

Kasia Urmanowicz

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

ZAUFANIE, BLISLKOŚĆ, RELACJE Ewelina Jonczys

MALOCA

 

MOJA TOŻSAMOŚĆ

Agnieszka Sut

OTORONGO

 

WIATR ANDÓW - WARSZTAT Z FLETAMI Tavo Vazquez i Cesar Alcedo

SALA POD ORŁEM

 

INTEGRATION OF THE SACRED

Anna Bariyani

SALA POD JELENIEM

 

SZAŁAS POTÓW

Tika Quantu

SZAŁAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA HUACHUMA

Kailash Kokopelli

MALOCA

 

WE SING TOGETHER - KONCERT

Marianna Root i Michał Esh

SALA POD ORŁEM

 

WEWNĘTRZNA PODRÓŻ Z BĘBNEM SZAMAŃSKIM

Wojtek Wieconkowski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

4.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

LAS I JEZIORO

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

KACHIMO

Kailash Kokopelli

MALOCA

 

TANIEC INTUICYJNY

Beata Zaręba

OTORONGO

 

KRYSZTAŁOWE SERCE

Bożena Belcarz

SALA POD ORŁEM

 

INTELIGENCJA ROŚLIN I LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ - WYKŁAD

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM

 

ELIKSIRY MOCY

Asia Stróżyna

AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYKŁAD, KONCERT I CEREMONIA RAPE, TANIEC INTUICYJNY

Kailash Kokopelli, Txai Fernando, Herbert Quinteros

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HULA HOOP GODDES - POKAZ

Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

CALL OF THE WILD - KONCERT Curawaka

MALOCA

 

3.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

LAS I JEZIORO

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA KUKURYDZY

Simeth Maya

MALOCA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Tworzenie Paleniska

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTEGRATION OF THE SACRED 

Anna Bayari

MALOCA

 

SPOTKAJ CZŁOWIEKA

Biodanza SRT - Agnieszka Sut

OTORONGO

 

ELIKSIRY MOCY 

Ania Stróżyna 

AKASHA

 

KONNACOL - THE LANGUAGE

OF THE RHYTM

Denis Kucherov

 SALA POD ORŁEM

 

AUTOROZLUŹNIANIE 

POWIĘZIOWE - WARSZTATY

Damian Kaganiec

SALA POD JELENIEM

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC INTUICYJNY - POKAZ

Beata Zaręba

MALOCA

 

GROUP SOUND MEDICINE TREATMENT - KONCERT

Kailash Kokopelli i Denis Kucherov MALOCA

 

 

2.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU

MALOCA

 

KONCERT NA BAZUNACH

Janusz i Antoni Świątkowscy

 MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

11.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE FESTIWALU,

POŻEGNANIA, SKŁADANIE NAMIOTÓW, UPRZĄTNIĘCIE TERENU, WYJAZD

 

 

 

 

 

10.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

POSTRZYŻYNY -

SŁOWIAŃSKA CEREMONIA PRZEJŚCIA

Jakun

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Perfomative Group

OTORONGO

 

KRĄG SNÓW 

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

SALA POD ORŁEM

 

WSPÓŁKREACJA W UNIWERSALNYM

POLU - WYKŁAD

Tomasz Gruba

SALA POD JELENIEM

 

DUCHOWOŚĆ W MEDYCYNIE HOLISTYCZNEJ

Joanna Szczygłowska

AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG 

SLACKLINE I BĘBNY

Magic Maciek

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODRÓŻE Z TENSEGRITY

Łukasz Wieczorek

OTORONGO

 

MEDYTACJA POKOJU

Krzysztof Dziwny i Siostra Ptaków

AKASHA

 

NARODZINY GŁOSU

Michał Esz Szerląg

SALA POD ORŁEM

 

RACJONALNE I BEZPIECZNE KORZYSTANIE

Z ENTEOGENÓW - WYKŁAD

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM

 

 

 

 

 

 

 

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI

Magda Polkowska

MALOCA

 

KRĄG ŚWIĘTYCH PIEŚNI

Alina Jurczyszyn i Michał Zeltman

MALOCA

 

CEREMONIA HIKURI

Mao Montano

SALA POD ORŁEM

 

SZAŁAS POTÓW 

Anna Buczek i Filip Filipiuk

SZAŁAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA 

 Marek Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski 

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

UWOLNIJ SWOJĄ PIEŚŃ

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Perfomative Group

OTORONGO

 

KRĄG SNÓW 

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

SALA POD ORŁEM

 

AUTOROZLUŹNIANIE POWIĘZIOWE

WARSZTATY

Damian Kaganiec

SALA POD JELENIEM

 

KRĄG MEDYCYNY PIEŚNI

Anna Buczek, Filip Filipiuk i Aleksandra Kapella

AKASHA

 

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA

ROŚLIN MEDYCYNY 

Mauricio Montano

GŁÓWNE OGNISKO

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG -

SPOTKANIE Z MUZYKĄ

Rima Sadurska

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY

Filip Filipiuk i Anna Buczek

MALOCA

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

OTORONGO

 

ZAUFANIE, BLISLKOŚĆ, RELACJE

Ewelina Jonczys

SALA POD ORŁEM

 

NATURA RYTMU

Xenia Uranowa

SALA POD JELENIEM

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI DLA DZIECI

Magda Polkowska

OTORONGO

 

NARODZINY GŁOSU - KONCERT

Michał Esh

MALOCA

 

CEREMONIA SERCA

Mao Montano

SALA POD ORŁEM

 

CEREMONIA MEDYCYNY KOLUMBIJSKIEJ DŻUNGLI

Renato González

MALOCA