Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

 

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

9.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

MORNING ACTIVATIONS

Tlallilyolo

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

ETNICZNE IMPROWIZACJE

Iza Damek i Sławek Malinowski

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

OTORONGO

 

KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY 

Huaira

SALA POD ORŁEM

 

ŚWIĘTY GRZYBÓG

WYKŁAD I WARSZTATY

Waldemar Borowski

SALA POD JELENIEM

 

WARSZTATY SZCZUDLARSKIE

Wiktoria Morawska

OGNISKO GŁÓWNE

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA WIEDŹM

 Rima Siostra Ptaków

CHATKA WIEDŹMY

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY ŚPIEWU ETNICZNEGO

Michał Esz Szerląg

MALOCA

 

WARSZTATY BREATHWAVE        Weronka Sacha

OTORONGO

 

NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE

Xenia Uranowa

SALA POD ORŁEM

 

STAGE COMBAT - WARSZTATY

WALKI KIJEM

Maciek Trzpis Miedziewski

OGNISKO GŁÓWNE

 

SZAŁAS POTÓW DLA KOBIET

Tlallilylo

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

RADOŚĆ ŻYCIA - KONCERT

Michał Zelnibore

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY DŻUNGLI

Renato "Jiruetiri" Gonzalez

OTORONGO

 

PODRÓŻ PRZY DŹWIĘKU SZAMAŃSKIEGO BĘBNA 

Karina Dzida

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

8.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

CURANDO CON CANTO

„Vibraciones de amor” 

Juanita Peña i Filip Ziółkowski (tłumacz)

MALOCA

 

TENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY

Łukasz Med EL Coyotee

OTORONGO

 

ODDECH ZWYCIĘSKI

Grace

SALA POD ORŁEM

 

INTELIGENCJA ROŚLIN I LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ - WYKŁAD

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński

AKASHA

 

WARSZTATY KREATYWNEJ EKSPRESJI (dla dzieci i dorosłych)

Rima Sadurska

TIPI

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA SACRED CACAO

Paulina Violina

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT MEDYTACYJNY

Magdalena Pikało, Michał E-Shu Szerląg

MALOCA

 

TEMAZCAL

Renato "Jiruetiri" Gonzalez

SZAŁAS POTÓW

 

CEREMONIA MAMBE 

Renato "Jiruetiri" Gonzalez

OTORONGO

 

 

7.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAŃCOGŁOSY 1 - WĄŻ I PANTERA

Paulina Illa Khuyana

MALOCA

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ 

Krzysztof Dziwny Gojtowski

OTORONGO

 

WARSZTATY MEDYCYNY PIEŚNI

Aram i Anna

SALA POD ORŁEM

 

CHWASTING REWOLUCJA

Barbara Styczeń

SALA POD JELENIEM

 

MAGIA KRYSZTAŁÓW

Pola Bany

AKASHA

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA WIEDŹM

 Rima Siostra Ptaków

CHATKA WIEDŹMY

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPOWIEŚCI KOLUMBIJSKIEJ DŻUNGLI

Renato i Vibraciones de Amor

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONCIERTO SANADOR

Vibraciones de Amor

Juanita Peña i Filip Ziółkowski

MALOCA

 

RYTUAŁ OGNIA

Krzysztof Dziwny

OGNISKO GŁÓWNE

 

 

 

6.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU W TRADYCJI KOLUMBIJSKIEJ

Renato "Jiruetiri" Gonzalez and Friends

MALOCA

 

SONIDOS EN EL VIENTO - KONCERT

Huaira

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

12.08

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

MORNING ACTIVATIONS

Tlallilyolo

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

UWOLNIJ SWOJĄ PIEŚŃ

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

TANIEC INTUICYJNY

Beata Zaręba

OTORONGO

 

PODRÓŻ DO KRAINY PIĘKNA  (dla dzieci)

Rima Sadurska

SALA POD ORŁEM

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński

AKASHA

 

KRĄG MĘSKI

Marek Apollo Miedziewski

TIPI

 

STAGE COMBAT - WARSZTATY WALKI KIJEM

Maciek Trzpis Miedziewski

OGNISKO GŁÓWNE

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY ŚPIEWU ETNICZNEGO

Michał Esz Szerląg

MALOCA

 

WARSZTATY  BREATHWAVE

Weronka Sacha

OTORONGO

 

NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE

Xenia Uranowa

SALA POD ORŁEM

 

RACJONALNE I BEZPIECZNE KORZYSTANIE

Z ENTEOGENÓW - WYKŁAD

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM

 

KOLOROWE PIÓRKA

Ada Kodzik

AKASHA

 

SZAŁAS POTÓW DLA MĘŻCZYZN

Tlalli Yolo

SZAŁAS POTÓW

 

GRUPA OGNIOWA

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ KATE FLOW

Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI

Magda Polkowska

MALOCA

 

DŹWIĘKI SERCA - KONCERT

Aram i Anna

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY AMAZOŃSKIEJ

 Pedro Collares

OTORONGO

 

 

11.08

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY

Pedro Collares

MALOCA

 

TENSEGRITY- MAGICZNE KROKI CASTANEDY

Łukasz Med EL Coyotee

OTORONGO

 

ODDECH ZWYCIĘSKI

Grace

SALA POD ORŁEM

 

CHWASTING - DOTYK NATURY

Basia Styczeń

SALA POD JELENIEM

 

WARSZTATY SZCZUDLARSKIE

Wiktoria Morawska

OGNISKO GŁÓWNE

 

HULA HOOP DLA DZIECI

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA WIEDŹM

 Rima Siostra Ptaków

CHATKA WIEDŹMY

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

CACAO CEREMONY

Tlallilyolo

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT PIEŚNI ŻYWE

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

KONCERT GŁUCHE OPOWIEŚCI

Adam Ram i Sarna

MALOCA

 

CEREMONIA SERCA

Mao Montano

OTORONGO

 

CEREMONIA NOCNA AMY

Waldemar Borowski i Rafał Wyszyński

SALA POD ORŁEM

10.08

WTOREK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG 

Agnieszka Sidorowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

HEYOKA - NATURALNA MUZYCZNOŚĆ

Michał Zelenibore

MALOCA

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ 

Krzysztof Dziwny Gojtowski

OTORONGO

 

TAŃCOGŁOSY 2

Wąż i Pantera

Paulina Illa Khuyana

SALA POD ORŁEM

 

INTELIGENTNE CIAŁO

Michał Szymański

SALA POD JELENIEM

 

CEREMONIA DNIA AMA

Waldemar Borowski i Rafał Wyszyński

LAS

 

HULA HOOP DLA DOROSŁYCH

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA WIEDŹM

 Rima Siostra Ptaków

CHATKA WIEDŹMY

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

MALOCA

 

TANIEC INTUICYJNY

Beata Zaręba

OTORONGO

 

KĄPIEL W DŹWIĘKU - KONCERT MEDYTACYJNY

Rima Siostra Ptaków

SALA POD ORŁEM

 

UZDRAWIANIE ZĘBÓW I KOŚCI PRZY POMOCY ŻYWNOŚCI - WYKŁAD

Waldemar Borowski

SALA POD JELENIEM

 

MAGIA KRYSZTAŁÓW

Pola Bany

AKASHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT SOUND JOURNEY

Pedro Collares

MALOCA

 

KONCERT JAKAJA

Karolina Wesołowska, Jarosław Jaśkiewicz.

MALOCA

 

SZAŁAS POTÓW

TLALLILYOLO

SZAŁAS POTÓW

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

15.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA FESTIWALU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POŻEGNANIA, SKŁADANIE NAMIOTÓW, UPRZĄTNIĘCIE TERENU, WYJAZD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA IBOGI - MEDYCYNY AFRYKI

Maciej i Tomasz 

SALA POD ORŁEM

 

14.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

KOYEMBA WARSZTATY PIEŚNI AFRYKAŃSKIEJ

Lydie Kotlinski

MALOCA

 

WARSZTATY  BREATHWAVE

Weronka Sacha

OTORONGO

 

MEDYCYNA AFRYKI - OPOWIEŚCI

Maciek i Tomasz

SALA POD ORŁEM

 

CHWASTING DOTYK NATURY

Barbara Styczeń

SALA POD JELENIEM

 

STAGE COMBAT - WARSZTATY WALKI KIJEM

Maciek Trzpis Miedziewski

OGNISKO GŁÓWNE

 

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński

AKASHA

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

TEATR WIEDŹM - PRZEDSTAWIENIE 

Rima Siostra Ptaków i Przyjaciele

OGNISKO GŁÓWNE

 

MAMA CACAO CEREMONIA

Łukasz Med EL Coyotee, PatRyk

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DŹWIĘKCZYNIENIE- KONCERT

Alina Jurczyszyn i Michał Zelenibore

MALOCA

 

KONCERT CIEKAWA BAJA

Bajarz spod Zamku

MALOCA

 

CEREMONIA WACHUMA

Paula i Yari

OTORONGO

 

 

13.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG 

Agnieszka Sidorowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

KOYEMBA WARSZTATY PIEŚNI AFRYKAŃSKIEJ

Lydie Kotlinski

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative 

Group

OTORONGO

 

EMBODY MEDICINE CIRCLE

Tlallilyolo

SALA POD ORŁEM

 

STOPY I ZDROWIE - WYKŁAD

Waldemar Borowski

SALA POD JELENIEM

 

MASKI BABY JAGI

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA WIEDŹM

 Rima Siostra Ptaków

CHATKA WIEDŹMY

 

DZIECIĘCY KRĄG

Jagoda Rzepka

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRĄG MEDYCYNY WACHUMA

Paula i Yari

MALOCA

 

TANCOGŁOSY 3

Paulina Illa Khuyana

OTORONGO

 

ŚPIEWAJĄCY KRĄG KOBIET

Alina Jurczyszyn

SALA POD ORŁEM

 

INTELIGENTNE CIAŁO - WYKŁAD

Michał Szymański

SALA POD JELENIEM

 

PIERWOTNE KODY ŹRÓDŁA 

Maciej i Tomasz

AKASHA

 

WARSZTATY SZCZUDLARSKIE

Wiktoria Morawska

OGNISKO GŁÓWNE

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ HULA HOOP

Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

KONCERT PIEŚNI AFRYKAŃSKIEJ

Lydie Kotlinski i Łontanara

MALOCA

 

PODRÓŻ PRZY DŹWIĘKU SZAMAŃSKIEGO BĘBNA

Karina Dzida

SALA POD ORŁEM

 

CEREMONIA HIKURI

Mao Montano

OTORONGO

 

SZAŁAS POTÓW

TLALLILYOLO

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

PROGRAM W OPRACOWANIU.