Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

 

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM 2022

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

8.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG

Wojtek Mucha

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC Z AFRO BRAZYLIJSKIMI BOGINIAMI

Marta Mróz-Goncalveš

MALOCA

 

SZTUKA LATANIA

Wiktoria Mirosław i Krzysztof Dziwny

OTORONGO

 

SINGING TOGETHER

Paz Shanti

SALA POD ORŁEM

 

ŚWIĘTY GRZYBÓG

WYKŁAD I WARSZTATY

Waldemar Borowski

SALA POD JELENIEM

 

NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE

Xenia Uranowa

AKASHA

 

HULA HOOP DLA DZIECI

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - 

TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Narayan i Pegah Khoei

MALOCA

 

TEMAZCAL

ÎANÄWA

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOUND JOURNEY - KONCERT 

Pedro Collares

MALOCA

 

W DRODZE DO NIEBA -

KONCERT

Grupa Muzyczna Mandorla

MALOCA

 

MEXICAN MUSHROOM CEREMONY

ÎANÄWA

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

7.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

MALOCA

 

TENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY

Łukasz Med EL Coyotee

OTORONGO

 

KRYSZTAŁOWE SERCE

Bożena Belcarz

SALA POD ORŁEM

 

INTELIGENCJA ROŚLIN I LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ - WYKŁAD

Kuba Babicki

SALA POD JELENIEM

 

WARSZTATY PIEŚNI MEDYCYNY

Aram i Ania

AKASHA

 

FLOW ART - TANIEC Z POI I KIJEM 

Izabela Nurkowska

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - 

TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA SACRED CACAO

ÎANÄWA

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MUSIC AS MEDICINE - KONCERT 

Paz Shanti

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY DŻUNGLI -NIXIE PAE

Kayatibu Group

OTORONGO

 

KONCERT MEDYTACYJNY

Łukasz Med EL Coyotee

SALA POD ORŁEM

 

6.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TANIEC Z AFRO BRAZYLIJSKIMI BOGINIAMI

Marta Mróz-Goncalveš

MALOCA

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ 

Krzysztof Dziwny Gojtowski

OTORONGO

 

NATURA RYTMU I BĘBNY OBRĘCZOWE

Xenia Uranowa

SALA POD ORŁEM

 

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA TAO

Wojtek Mucha

SALA POD JELENIEM

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA

Rima Siostra Ptaków

AKASHA

 

HULA HOOP DLA DOROSŁYCH

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

OPOWIEŚCI BRAZYLIJSKIEJ DŻUNGLI

HUNI QUIN- TAŃCE, ŚPIEWY I MALOWANIE CIAŁA

Kayatibu Group

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANCESTRAL MEDICINE MUSIC -  KONCERT

ÎANÄWA

MALOCA

 

POKAZ HULA HOOP

Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

PIEŚNI SZAMAŃSKIE - KONCERT

Grzegorz Sykała

MALOCA

 

 

5.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU W TRADYCJI HUNI KUIN

Kayatibu Group

MALOCA

 

KONCERT HUNI KUIN

MEDICINE MUSIC

Kayatibu Group

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

11.08

CZWARTEK

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG 

Wojtek Mucha

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Narayan i Pegah Khoei

MALOCA

 

WARSZTATY WOLNOŚCI 

WEWNĘTRZNEJ 

Krzysztof Dziwny Gojtowski

OTORONGO

 

WARSZTATY ŚPIEWU POLIFONICZNEGO

Coral Rojo

SALA POD ORŁEM

 

THE BEAUTIFUL SOUND OF LUCK -

WARSZTATY GRY NA DRUMLI

Tannyfa

SALA POD JELENIEM

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA 

Rima Siostra Ptaków

AKASHA

 

TENSEGRITY - MAGICZNE KROKI CASTANEDY

Łukasz Med EL Coyotee

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEYOKA - NATURALNA MUZYCZNOŚĆ

Michał Zelenibore

MALOCA

 

TAŃCOGŁOSY - Wąż i Pantera

Paulina Illa Khuyana i Giovanny Laguado

OTORONGO

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Mariana Root

SALA POD ORŁEM

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński

SALA POD JELENIEM

 

WIATR Z ANDÓW -

WARSZTATY TWORZENIA FLETÓW

Tavo Vazquez

AKASHA

 

WARSZTATY Z ROŚLINAMI W TERENIE

Jakub Babicki

ŁĄKI I LASY

 

TEMAZCAL

Coral Rojo

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

PIEŚNI ŻYWE - KONCERT 

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

FLOW ARTS - TANIEC Z OGNIEM 

Iza Nurkowska i Kasia Urmanowicz

MALOCA

 

NA LATAJĄCYM DYWANIE-

KONCERT

Anna i Aram

MALOCA

 

CEREMONIA HIKURI

Kike

OTORONGO

 

 

10.08

ŚRODA

 

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Narayan i Pegah Khoei

MALOCA

 

UWOLNIJ SWÓJ ODDECH - SESJA BREATHWAVE 

Weronka Sacha

OTORONGO

 

SER CANTO - WARSZTAT WOKALNY

Mariana Root

SALA POD ORŁEM

 

GRZYBÓG - WYKŁADY i WARSZTATY

Waldek Borowski

SALA POD JELENIEM

 

PODRÓŻ DO KRAINY PIĘKNA 

(dla dzieci)

Rima Sadurska

AKSASHA

 

HULA HOOP DLA DOROSŁYCH

Kasia Urmanowicz

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CACAO CEREMONY

Tlallilyolo

MALOCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAGRADO MASCULINO - KONCERT 

Coral Rojo

MALOCA

 

RADOŚĆ ŻYCIA - KONCERT 

Michał Zelenibore

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY AMAZOŃSKIEJ

Pedro Colares

OTORONGO

 

 

9.08

WTOREK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHAKTI DANCE 

Paulina Violina

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

OTORONGO

 

KRĄG KOBIECY

Paz Shanti

SALA POD ORŁEM

 

WEWNĘTRZNA ALCHEMIA TAO

Wojtek Mucha

SALA POD JELENIEM

 

KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY

Pedro Colares

AKASHA

 

FLOW ART - TANIEC Z POI I KIJEM

Izabela Nurkowska

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŚNIE LUDÓW ZIEMI -

NA LATAJĄCYM DYWANIE

Magda Polkowska, Anna i Aram

MALOCA

 

DANCES OF THE UNIVERSAL PEACE

Naryan i Pegah Khoe

MALOCA

 

TEMAZCAL DLA KOBIET

Tlalli Iyollo

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOURNEY TO THE ROOTS - KONCERT 

Mariana Root

MALOCA

 

SEMILLA KONCERT

Ima Nazca

MALOCA

 

TEMAZCAL DLA MĘŻCZYZN

Tlalli Iyollo

SZAŁAS POTÓW

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

14.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W RYTMIE ZIEMI- BIOTANIEC ETNICZNY

Vanesa Alexandra Salazar Silvestre

MALOCA

 

BODY LAB - CIAŁO POSZUKUJĄCE

SzurSure Performative Group

OTORONGO

 

 CURANDO CON CANTO “Vibraciones de amor” Juanita Peña i Filip Ziółkowski (tłumacz)

SALA POD ORŁEM

 

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

Rafał Wyszyński

AKASHA

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 - 17

CEREMONIA ZAKOŃCZENIA FESTIWALU

W TRADYCJI KOLUMBIJSKIEJ

MALOCA

 

POŻEGNANIA, SKŁADANIE NAMIOTÓW, UPRZĄTNIĘCIE TERENU, WYJAZD

 

 

 

 

 

13.08

SOBOTA

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

JEZIORO I LAS

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

TAŃCOGŁOSY 

Paulina Illa Khuyana i Giovanny Laguado

MALOCA

 

SZTUKA LATANIA

Krzysztof Dziwny i Wiktoria Mirosław

OTORONGO

 

ŚPIEWAJĄCY KRĄG KOBIET

Alina Jurczyszyn

SALA POD ORŁEM

 

THE BEAUTIFUL SOUND OF LUCK

- WARSZTATY GRY NA DRUMLI

Tannyfa

SALA POD JELENIEM

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA 

Rima Siostra Ptaków

AKASHA

 

FLOW ART - TANIEC Z POI I KIJEM 

(DLA DZIECI)

Izabela Nurkowska

OGNISKO GŁÓWNE

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA CACAO 

Paulina Violina

MALOCA

 

TEMAZCAL

Tlalli Iyollo

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONCIERTO SANADOR -

VIBRACIONES DE AMOR

Juanita Peña i Filip Ziółkowski

MALOCA

 

NATIVE WAVE - KONCERT

Giovanny Laguado

MALOCA

 

CIEKAWA BAJA

Bajarz spod Zamku

MALOCA

 

CEREMONIA MEDYCYNY KOLUMBIJSKIEJ

Rodzina Evajuanoy

OTORONGO

 

 

12.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

QIGONG 

Wojtek Mucha

OGNISKO GŁÓWNE

 

8:15 - 9:45 CEREMONIA KAMBO

Marek Apollo Miedziewski

SALA POD ORŁEM

 

 

 

 

 

 

 

UWOLNIJ SWOJĄ PIEŚŃ

Alina Jurczyszyn

MALOCA

 

UWOLNIJ SWÓJ ODDECH - SESJA BREATHWAVE 

Weronka Sacha

OTORONGO

 

W RYTMIE ZIEMI - BIOTANIEC ETNICZNY

Vanesa Alexandra i Salazar Silvestre

SALA POD ORŁEM

 

INTRODUCTION TO NATIVE AMERICAN RHYTHMS 

Giovanny Laguado

SALA POD JELENIEM

 

OTWARTA PRACOWNIA TEATRALNA 

Rima Siostra Ptaków

AKASHA

 

ODKRYJ W SOBIE SMOKA - TWORZENIE MASEK

Agata Żukiewicz

NAMIOT

 

CEREMONIA DZIENNA - AMANITA

Waldek Borowski i Rafał Wyszyński

LEŚNA ŁĄKA

 

DZIECIĘCY KRĄG

ŻÓŁWIKOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HISTORIE Z KOLUMBIJSKIEJ DŻUNGLI I KONCERT

Rodzina Evajuanoy

MALOCA

 

TEMAZCAL

Tlalli Iyollo

SZAŁAS POTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT -  LAS FLORES DEL UNIVERSO

 Paulina Violina i Katarina Bailova

MALOCA

 

SELVA - KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ

Juan Pablo Evajuanoy

MALOCA

 

CEREMONIA ANDÓW WACHUMA

Yari i Paula

OTORONGO

 

 

 

 

 

 

PROGRAM NA ROK 2022.