31 lipca 2019

7 sierpnia na Zielonych Kręgach odbędzie się koncert peruwiańskiego Szamana i Przewodnika Herberta Quinterosa oraz brazylijskiej Szamanki Waxy Yawanawy.

 

Herbert dzieli się tradycyjnymi pieśniami medycyny ( tzw. Icaros ) oraz wykonuje swoje własne kompozycje. Używa andyjskiego fletu zwanego „quena”, fletni Pana (zamponia) wykonanego z piór kondora, andyjskiej gitary „charango”, gitary i bębnów, które wspierają jego uzdrawiającą pracę.

 

Jak mówi: „Muzyka jest kluczem do odblokowania ścieżki wewnętrznego połączenia i uzdrowienia oraz sposobem wyrażenia serca, duszy i ciała.”

 

W koncercie towarzyszy mu Waxy, jedna z kobiet – szamanek z brazylijskiego plemienia Yawanawa, która po raz pierwszy opuściła swoje plemię, by szerzyć wiedzę swojej rdzennej kultury.

 

Połączona moc pieśni i muzyki tych dwojga Szamanów będzie niezwykle silnym doświadczeniem medicine music, którego lecznicze działanie odczuwać będziecie na wielu poziomach i w wielu wymiarach.

 

Przygotujcie się na prawdziwą Ceremonię, której moc płynąć będzie prosto z dżungli i serca tradycyjnych plemion Amazonii.

 

Osoby niebiorące udziału w Festiwalu mogą zakupić bilety dokonując przelewu na konto podane w cenniku. Cena biletu 30 złotych.

 

Zapraszam,

Mariola Floreska

 

Radosna wiadomość z ostatniej chwili
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com