09 lipca 2023

Molly i Daniel.

 

Wiemy już, że moment naszych narodzin kształtuje całe nasze ludzkie doświadczenie.

Że świadomy powrót do tego momentu, daje nam szansę na ponowne przeżycie naszych narodzin i spojrzenie na siebie, naszych rodziców i nasze emocje z nowej perspektywy; rozpoznanie traumatycznych doświadczeń i uwolnienie stłumionych emocji.

 

Zapraszamy Cię do podróży przez osobiste doświadczenia porodowe, w intencji polaczenia z przodkami, kulturą, ludzkością... zapewniając potężną okazję do uwolnienia traum zakopanych głęboko w naszej zbiorowej nieświadomości. To tutaj zaczyna się nasza życiowa praca, rozszerzając uzdrawianie poza zakres jednostki, aby wykonywać naszą pracę nie tylko dla osobistych korzyści, ale także dla ludzkości i wszystkich innych istot.

 

Będziemy trzymać przestrzeń, abyś świadomie doświadczył czterech etapów ponownych narodzin. Podróż od łona matki, poprzez doświadczenie skurczów, poruszanie się po kanale rodnym, do swojego pierwszego oddechu.Przestrzeń, w której każdy z nas, wspierany energią zbiorowej podroży, wejdzie w taniec z nieświadomością. Razem, trzymani przez niezwykłe dźwięki Kalimby i poprzez technikę Activ Imagination, prowadzeni przez potężną roślinę mocy, wyruszymy w podróż do naszych wewnętrznych światów, do królestwa wspomnieńi wizji.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

 

Naszą podróż rozpoczniemy od praktyki prowadzenia dziennika, aby połączyć się z pamięcią naszego osobistego doświadczenia narodzin i naszego rodowodu. Po powrocie do świata na jawie, będzie miejsce na kreatywną integrację, uziemiająca prace z oddechem przy dźwiękach bębna.Zakończymy podróż kręgiem i tkaniem marzeń na przyszłość.... Sen będzie trwał około 6 godzin. Prosimy o wygodne ubranie i zabranie ze sobą długopisu i papieru lub notatnika oraz szalika lub maski do zakrycia oczu.

 

(Uczestnictwo jest ograniczone do 12 osób). Wszyscy, którzy zechcą do nas dołączyć, otrzymają małe obowiązkowe zadanie badawcze. Będziesz musiał zbadać własne doświadczenia porodowe i linii przodków, kierując się kwestionariuszem, który wyślemy do ciebie po zarezerwowaniu podróży. Po takim doświadczeniu często wizje spotykają nas w naszych snach w celu dalszej integracji naszego procesu.Zapraszamy wszystkich nowo narodzonych, aby dołączyli do nas następnego ranka na dzielenie się snami, aby zamknąć nasz proces we wspólnej przestrzeni.

 


 

Daniel. Muzyk z Polski, głęboko związany z instrumentami perkusyjnymi i rytmem. Ukończył

religioznawstwo, po czym jego rozwój duchowy i muzyczny zaczęły łączyć się w jedną ścieżkę.Wielokrotnie podróżował na Wschód, zdobywając teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat tego, jak zapisywać emocje w muzyce instrumentalnej i improwizować na nich. Jego fascynacja przeniosła się na ćwiczenie umiejętności słuchania i aktywnego odkrywania muzyki, jako języka komunikacji i świadomego łączenia się z ludźmi i ich emocjami. Przez ponad 10 lat Daniel zbierał doświadczenia; męskich kręgów, ceremonii, podróżując i świadomie dzieląc się swoimi darami. Zafascynowany potencjałem psychodelików,jako narzędzia terapeutycznego świadomie wykorzystując stany psychodeliczne w swoich twórczych eksploracjach, Daniel odnalazł swoje powołanie – alchemiczny proces przekształcania emocji w dźwięk.

 

Molly. Artystka, psycholog, marzycielka i podwodna tancerka mieszkująca w górach Synaj, nad

Morzem Czerwonym. Ukończyła studia z zakresu sztuk pięknych na Uniwersytecie w Brighton w Anglii, gdzie badała naturalne procesy zachodzące w przyrodzie, jako zwierciadło ludzkiej kondycji. Tworząc artystyczne rytuały i performanse oparte na procesach, bada możliwości i techniki uwalniania emocji i wspomnień. Po trzech latach spędzonych w Indiach na badaniu praktyk rytualnych i po ukończeniu studiów magisterskich z psychologii głębi jungowskiej, praca terapeutyczna Molly skoncentrowała się na rytuałach i technice Active Imagination wspomaganej psychedelikami i doświadczeniami rebirthingu. Molly łączy swoje pasje (praca ze snami, mity, pisanie, doświadczenia somatyczne i oddech), dla tworzenia możliwości odkrywania głębi ludzkiego jestestwa.

Rebirth Mushroom Ceremony
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com