08 czerwca 2022

Marta Mróz-Goncalveš.

 

Zapraszam na warsztat ruchowy, który pomoże ci poczuć się w swoim ciele jeszcze wygodniej. Świadomość centrum ciała (miednica-biodra-kość krzyżowa) i jego ruchomość sprawia, że każdy sposób poruszania się, nawet zwykłe chodzenie staje się przyjemniejsze, płynniejsze, bardziej sprężyste i pełne wdzięku. Na warsztacie uziemimy się, poruszając się na boso i pozwalając stopom rozluźnić się. Poruszymy nasz kręgosłup, by pomóc mu w swoim tempie wracać do giętkości jaszczurki, otworzymy ramiona, by podczas tańczenia zawsze oddychać swobodnie. W czasie naszego spotkania będziemy pracować z chustami rebozo, które przez swoją prostotę w naturalny sposób będą nas bujać, będziemy w nich otulać siebie i innych i wprowadzać w wibracje te miejsca w ciele, które proszą o to, by być poruszone.

 

Towarzyszyć nam będzie  muzyka z Ameryki Południowej i Afryki, która dzięki swojej rytmiczności i wciągającemu brzmieniu wprowadzi nasze ciała w smakowitą wibrację.

 

Warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Czas trwania 2h.

 

 

 


 

Marta Mróz-Goncalveš. Od 21 lat spotykam się z kobietami na parkiecie tańcząc sambę i towarzysząc im w rozwoju świadomości ciała. Dzięki temu doświadczeniu, pracy jako doula i osobistej praktyce wspieram kobiety w poszukiwaniu ruchu naturalnego, zmysłowości i wewnętrznej siły płynącej z ciała. Skupiam swoją uwagę na centrum kobiecego ciała, miednicy, biodrach, kości krzyżowej, wierząc, że płynie z niego siła kontaktująca kobietę z jej instynktem, dająca jej równowagę i odwagę do wychodzenia poza schematy. Pracuję tworząc wokół atmosferę zaufania i lekkości, byś  łatwiej mogła zanurkować w sobie i cieszyć się swoim ciałem i ruchem.

 

RUSZ BIODRA - WARSZTAT RUCHOWY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com