01 lipca 2019

Krzysztof Dziwny.

 

Po prostu to zrób!

 

Jesteś siłą.

 

Chodzenia po rozżarzonych węglach jest transową praktyką, w której oswajasz swój lęk. Nie ma dwóch podobnych przejść przez Ogień…

 

Żywioł Ognia ma moc transformacji i oczyszczenia. Podejmujemy wyzwanie autentycznego odrodzenia najstarszych ziemskich uzdrawiających praktyk.

 

Medycyna żywiołów obecna jest w prapoczątku kultury, który jest wspólny dla całego rodzaju ludzkiego. Inspirują nas archaiczne czasy, kiedy ceremonia, teatrem i życie stawało się jednością, kiedy rezultatem miało być uzdrowienie.

 

Przechodząc ścieżkę żaru konfrontujesz się ze swoim lękiem i razem z nim zwyciężasz. Doświadczasz przekroczenia własnego umysłu.

 

Żywioł uaktywnia się w twoim ciele. Ciało fizyczne bardzo się wzmacnia, sfera emocjonalna zostaje oczyszczona.

 

Chodzenia po rozżarzonych węglach jest transową praktyką uprawianą na wielu kontynentach. Na Bali ciągle żywy jest religijny obrzęd Sanghyang, świętych rytualnych tańców z ogniem.  Znane są Anastenaria w Grecji i Bułgarii, obchody wiosenno-letnich świąt płodności, mające połączenia ze starożytnymi praktykami kultu Dionizosa.

 

 

 


 

Krzysztof Dziwny Gojtowski. Innowator społeczny, praktyk dramy pedagogicznej. Trener kreatywności - Odysei Umysłu, tancerz Trójmiejskiej Korporacji Tańca, absolwent oraz współpracownik Stowarzyszenia Praktyk Teatralnych - Gardzienice, aktor w teatrze teatrze obrzędowym Stella Polaris - Norwegia. Związany z Sangą Zen Kwan Um buddyzmu koreańskiego. Miły, uśmiechnięty człowiek.

 

rytuał ognia
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com