01 lipca 2019

Krzysztof Dziwny i Siostra Ptaków.

 

Rytuał Przejścia

 

Szamański Teatr dla Duszy. Odważnie decydujesz co zapiszemy w scenariuszu Twojego przejścia. Od czego odchodzisz? Co chcesz już zostawić, a co nowego powitasz w swoim życiu? Jaką nową formę siebie chcesz przybrać? Kiedy zdołasz już przejść…  

 

Rytuał przejścia generuje silne procesy uwalniające.  Możesz zająć się każdą kwestią, która dotyczy Ciebie osobiście. 

 

Jest intensywnym spotkaniem ze samym sobą i ze sobą w relacjach z innymi. Umożliwia nawiązanie kontaktu z podświadomością. Otwiera w człowieku dostęp do własnego, unikalnego potencjału twórczego. Doświadczamy atmosfery akceptacji oraz podmiotowości.

Pracujemy w grupie, dając i otrzymując wsparcie.

 

Rytuał wspiera w dokonaniu prawdziwej zmiany w sobie, by żyć prosto, pięknie i owocnie.  Pozwalając sobie, by esencja naszej istoty mogła manifestować się w działaniu. 

 

 

 


 

Krzysztof Dziwny Gojtowski. Innowator społeczny, praktyk dramy pedagogicznej. Trener kreatywności - Odysei Umysłu, tancerz Trójmiejskiej Korporacji Tańca, absolwent oraz współpracownik Stowarzyszenia Praktyk Teatralnych - Gardzienice, aktor w teatrze teatrze obrzędowym Stella Polaris - Norwegia. Związany z Sangą Zen Kwan Um buddyzmu koreańskiego. Miły, uśmiechnięty człowiek.

 

Siostra Ptaków (Rima Sadurska). Ur. 1984 r w Lublinie. Artystka, bioenergoterapeutka, naturoterapeutka, podróżniczka, mama. Pochodząca z mieszanej polsko-syryjskiej rodziny, obdarzona wielką wrażliwością, doświadczyła, z bliska i z daleka, wielobarwnego człowieczeństwa.  Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, praktyki medytacyjne i rytualne. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Twórczyni projektu Teatr Dźwięku. Aktorka trójmiejskiego Teatru Korkoro. W sztuce codziennego życia praktykuje prostotę, współczucie i medytację.

 

Z natury niepokorne duchy, swoimi drogami wędrujące, superwrażliwe, nadwidzące. Zbudowani jesteśmy życiem intensywnym słodko-gorzkim. Każde z osobna, na własnej ścieżce, przeszło treningi pracy z żywiołami, nie tylko w formie retreatów czy szkoleń, ale autentycznych życiowych wyzwań, intensywnej fizycznej pracy, przetrwania w trudnych środowiskach społecznych i przyrodniczych, eksperymentów na sobie oraz własnej praktyki duchowej.

 

rytuał przejścia
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com