22 lipca 2020

Karolina Brukszo.

 

Ludzie doświadczali powiązań duchowych z roślinami jeszcze zanim istniał język, który mógłby je formalnie opisać. Każdy z nas łączy się z naturą, kiedy czujemy piękny zapach róży w parku lub spacerujemy po lesie (choćby przez krótką chwilę, nieświadomie).

 

„Medycyna ducha roślin jest sposobem szamana podczas pracy z nimi. Uznaje, że rośliny mają ducha i że duch jest najsilniejszym lekarstwem. Duch może uzdrawiać najgłębsze zakątki serca i duszy”.

- Eliot Cowan, autor książki pt. Plant Spirit Medicine

 

Komunikowanie się z roślinami jest ćwiczeniem właśnie dla Ciebie. Aby je rozpocząć, nie musisz być nikim innym. Jeśli poświęcisz czas na naukę komunikacji z roślinami - bez względu na to, czy jest to orchidea, warzywo, krzew róży, czy olbrzymi dąb... bez wątpienia poprawisz jakość swojego życia. Zyskasz wiele nowych spostrzeżeń, wdzięczności czy zrozumienia. Wszystko czego potrzebujesz aby zacząć to prawdziwa, dziecięca ciekawość świata i odrobina wrażliwości. Komunikacja z roślinami zwiększa wiele umiejętności: uważność na otaczające życie, pokrewieństwo ze światem przyrody oraz po prostu zdolność do miłości.

 

 

 


 

Karolina Brukszo. Architekt krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prywatnie, miłośniczka zrównoważonego rozwoju, ekologii roślin oraz duchowego świata flory. Od 10 lat zgłębia tajniki tradycji leczniczych, dzikich roślin jadalnych, a także wpływu projektowanego otoczenia na zdrowie i samopoczucie człowieka. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i pasjami z innymi ludźmi.

 

sercem wśród roślin - wykład
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com