05 lipca 2019

Krzysztof Lottig i Sowia Sylwia.

 

God is a Frequency That Exists Within You. Tune In.

 

Projekt muzyczno-terapeutyczny, którego misją jest działanie w intencji podnoszenia świadomości oraz polepszenia ogólnego stanu zdrowia i witalności.

Poprzez muzykoterapię dogłębnie-komórkową oraz pracę z ciałem w formie masaży i tańca działamy na poziomach: ciało-umysł-dusza, równoważąc i harmonizując wszystkie te elementy.

Czerpiąc z wiedzy kultur całego świata łączymy mądrość i doświadczenie dzieląc się ich dobrem.

 

Zapraszamy na koncert którego intencją będzie stworzenie przestrzeni muzycznej zawierającej w sobie, magiczne i uzdrawiające naturalne dźwięki sfer niebieskich oraz ziemskich.

Przemierzanie po nieodkrytych lądach wibracji, kalejdoskopie częstotliwości.

Zabawa alikwotami i magią efektów przestrzennych.

Wszystko by wydobyć przyjemne i lecznicze działanie fal dźwiękowych.

Tą jedyną chwilę w której wszystko staje się jednością a umysł zatrzymuje się.

 

W repertuarze Soundlove Medicine znajdziemy piękne utwory tworzone w duchu medytacji, które to przeniosą nas w przestrzeń serca, ukorzenioną w tradycji starosłowiańskiej. Na lądy starożytnej Atlantydy, do Nepalu i Amazońskiej Dżungli, w otchłanie oceanów, po tęczy dźwięków daleko w odległe przestrzenie kosmiczne.

Do początku i samego kresu świadomości.

Z psychodelicznego chaosu porządku ku dynamicznej spokojnej ciszy.

 

https://www.soundlovemedicine.pl

 

 

 


 

Krzysztof Lottig. Naturopata : Certyfikowany Muzykoterapeuta Dogłębnie-Komórkowy, Terapeuta Ajurwedy, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej / Polarity. Jogin Vipassany. Multiinstrumentalista. Inicjator kryształowych i Hangowych brzmień o naturalnym stroju 432Hz w Polsce. Autor i producent 4 płyt CD z muzyką harmonizującą system energetyczny. Swoim życiem blisko natury w lekkości i relaksie, oraz swą kreatywnością inspiruje wielu artystów i terapeutów. Przez ostatnie 10 lat zagrał setki koncertów oraz

Ceremonii Dźwięku, prowadząc również warsztaty rozwojowe. Podróżnik i eksploatator światów zewnętrznych i wewnętrznych.

 

Sowia Sylwia. Pasjonatka naturalnego piękna, żyjąca w zgodzie z naturą. Kieruje się w życiu intuicją i empatią oraz miłością bezwarunkową do wszelkiego stworzenia. Dąży ścieżką której celem jest samopoznanie i wyzwolenie poprzez m.in praktykę medytacji Vipassana. Dużo podróżuje, poszerzając swe horyzonty. Pracuje z leczniczymi roślinami mocy.W projekcie tworzy pomost pomiędzy światem ducha, a materii. Widzialnym i niewidzialnym. Słyszalnym i niesłyszalnym.

 

W czasie trwania festiwalu zapraszamy do skorzystania z dobrodziejstw,które płyną z masaży wykonywanych przez nas. Będziemy oferować indywidualne zabiegi dla ciała i duszy.

https://www.soundlovemedicine.pl/masaze-terapie/

Krzysztof Lottig +48791913068

Sowia Sylwia +48534789203

Soundlove Medicine 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com