05 lipca 2019

Krzysztof Lottig i Sowia Sylwia.

 

Ruch - Dźwięk - Oddech

 

..." Większość pradawnych kultur wykorzystywała moc dźwięku i światła w uzdrawianiu. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach odkryliśmy na nowo ten potencjał. DŹWIĘK o określonych częstotliwościach wywiera zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne. Światło rozświetla ścieżkę naszej duszy. RUCH i ODDECH są cennymi nauczycielami którzy sprowadzają nas do Tu i Teraz - poza umysł."...

 

Przestrzeń pozytywnych wibracji : koncert relaksacyjno-medytacyjny poprzedzony medytacją aktywną.

 

Muzyczny satsang z jedynym prawdziwym nauczycielem / uzdrowicielem w Tobie.

 

Poprzez medytację aktywna ( Bioenergetyka Lowena, Osho, Gimnastyka Słowiańska ) tworzymy bezpieczną przestrzeń na wyrażenie tego, co istnieje głęboko w nas. Uwalniamy napięcie z ciała, oczyszczamy umysł aby odnaleźć się w ciszy.

 

Kolejnym etapem jest koncert o charakterze relaksacyjno-medytacyjnym przy dźwiękach o naturalnych częstotliwościach 432Hz, Solfeggio, które pomagają nam zintegrować dotychczasowe doświadczenia oraz równoważą przepływającą energię. Z pomocą cudownych instrumentów jak Hangi, lira i czakralne misy kryształowe, kamertony, bębny szamańskie, didgeridoo, gitary, charango etc. przenosimy się w kojącą przestrzeń, otuleni harmonijnymi wibracjami.

Prócz muzykoterapii dogłębnie – komórkowej doświadczamy aromaterapii, litoterapii, chromoterapii, energoterapii. Posługując się intencją, doświadczalnie przemierzamy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – bycia sobą – naszej boskiej istoty.

 

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.

 

 

 


 

Krzysztof Lottig. Naturopata : Certyfikowany Muzykoterapeuta Dogłębnie-Komórkowy, Terapeuta Ajurwedy, Terapii Czaszkowo-Krzyżowej / Polarity. Jogin Vipassany. Multiinstrumentalista. Inicjator kryształowych i Hangowych brzmień o naturalnym stroju 432Hz w Polsce. Autor i producent 4 płyt CD z muzyką harmonizującą system energetyczny. Swoim życiem blisko natury w lekkości i relaksie, oraz swą kreatywnością inspiruje wielu artystów i terapeutów. Przez ostatnie 10 lat zagrał setki koncertów oraz

Ceremonii Dźwięku, prowadząc również warsztaty rozwojowe. Podróżnik i eksploatator światów zewnętrznych i wewnętrznych.

 

 

Sowia Sylwia. Pasjonatka naturalnego piękna, żyjąca w zgodzie z naturą. Kieruje się w życiu intuicją i empatią oraz miłością bezwarunkową do wszelkiego stworzenia. Dąży ścieżką której celem jest samopoznanie i wyzwolenie poprzez m.in praktykę medytacji Vipassana. Dużo podróżuje, poszerzając swe horyzonty. Pracuje z leczniczymi roślinami mocy.W projekcie tworzy pomost pomiędzy światem ducha, a materii. Widzialnym i niewidzialnym. Słyszalnym i niesłyszalnym.

 

 

W czasie trwania festiwalu zapraszamy do skorzystania z dobrodziejstw,które płyną z masaży wykonywanych przez nas. Będziemy oferować indywidualne zabiegi dla ciała i duszy.

https://www.soundlovemedicine.pl/masaze-terapie/

Krzysztof Lottig +48791913068

Sowia Sylwia +48534789203

 

Soundlove Medicine - The Alchemy Of Being
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com