04 lipca 2021

Waldemar Borowski.

 

Naturalne chodzenie i bieganie. Co jest nie tak z butami? Jak wyglądały ślady neandertalczyków i innych pra-ludzi? Jak szerokie stopy mają Yeti i dzicy Indianie?

 

Jak odwracać szkody wyrządzone przez "postęp" cywilizacji - buty naturalne, zero-drop, mobilność, słowiański przykuc, magnetyzm ziemi, akupresura, stopy a kręgosłup i pozostałe organy.

 

 

 


 

Waldemar Borowski. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie (2006). Akrylowe malarstwo artysty obejmuje sny, realizm magiczny, świętą geometrię, paradoksy, mistycyzm śląski i rosyjską ezoterykę. Otrzymał III-cią Nagrodę w Konkusie 'Ilustracja - Młode Pokolenie Twórców (2016), Nagrodę Włoskiej Telewizji 'ARTE 24' (2011) oraz Certyfikat Nowych Wzorców Sztuki (2014). Jego prace ilustrowały wątki dotyczące szamanizmu w magazynie TRANS/WIZJE, w filmie 'The Pharmacratic Inquisition' (2007, USA) oraz ukazały się w 'Encyklopedii Polskiej Psychodelii' Kamila Sipowicza (2013). Jest autorem kontrowersyjnej książki 'Święty Grzybóg', prowadzi też warsztaty i wykłady o enteogenach, snach, sztuce, świadomej komunikacji, butach asymetrycznych, bieganiu naturalnym i uzdrawianiu dietą.

 

STOPY I ZDROWIE - Wykład 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com