04 lipca 2021

Tlallilyolo.

 

Szałas Potów, którym się dzielimy, pochodzi z tradycji Lakota i Mexica (nipi i temazcalli). Jest  to bezpieczna przestrzeń, w której możemy dzielić się, dziękować, modlić się i śpiewać dla naszego uzdrowienia, łącząc się z matką Ziemią i ojcem Niebo, Wielkim Duchem oraz naszymi Babciami i Dziadkami.

W tej świętym miejscu medycyna żywiołów, śpiewy, bęben lekarski i rośliny lecznicze łączą się w narzędzie transformacji, które przywraca pamięć i harmonię ciała i ducha. 

 

Przebywając w tej przestrzeni wnosimy do naszej świadomości obecność wszystkich błogosławieństw, którymi jesteśmy hojnie obdarowywani w każdym momencie życia, pozwalając na uzdrowienie i odnowienie naszej siły.

 

Skupiając się na oddechu i obecności, utrzymujemy naszą własną przestrzeń w zgodzie z naszymi sercami połączonymi z sercem Ziemi i Nieba.

 

Dziękuję wszystkim plemionom, które utrzymują tę tradycję przy życiu i sercom, które chcą stworzyć bezpieczną przestrzeń dla wszystkich przyszłych pokoleń.

 

Dla  wszystkich naszych relacji,

Aho Mitakuye Oyasin!

 

 

 


 

Tlallilyolo. To kolektyw sztuki, muzyki i uzdrawiania poświęcony tworzeniu przestrzeni do transformacji i ponownego połączenia ducha. Nasze fundamenty zakorzenione są  głównie w rdzennej tradycji Czerwonej Ścieżki, korzystamy z różnych narzędzi, takich jak muzyka medycyny, medycyna roślinna, terapie, ekspresja artystyczna, ceremonie i świadome wydarzenia, które mają na celu tworzenie przestrzeni dla przebudzenia esencji serca. Uczestniczyliśmy w spotkaniach i ruchach takich jak Consejo de Visiones, Ser Agua, Boom Festival, Ometeotl, Cosmic Convergence, Tajin, Voodohop - kolektyw i wiele Sun Dances, Moon Dances i Vision Quests w różnych częściach.

 

Catarina Soares. (Portugalia i Brazylia) Sundancer, lekarz alopata, zielarz, terapeuta, doula, aktywista, organizator wydarzeń

 

Irving Alvirde. (Meksyk) Sundancer, Prowadzący Szałasy Potów,  przewodnik-medytacja w ruchu, terapeuta.

 

Camilo Bockman. (Meksyk) Sundancer, skrzypek i kompozytor w „Umi Sama”, Prowadzący Szałasy Potów.

 

Hannah Ayako Sulamith. (Niemcy) Sundancer, terapeuta, piosenkarz i kompozytor w Umi Sama, Prowadzący Szałasy Potów.

Stella Ismene. (Niemcy) Terapeuta, artysta wizualny, wykonawca dźwięku jako „Meru” www.stellaismene.com.

szałas potów
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com