08 czerwca 2022

Tlalli Iyollo.

 

Ceremonia przodków z Ameryki Północnej i MezoAmeryki od wieków służy do modlitwy, oczyszczenia i uzdrowienia. W tej Świętej Saunie medycyna żywiołów, śpiewy, bęben lekarski i rośliny lecznicze łączą się w narzędzie transformacji, przywracające pamięć, harmonię i łączące ciało z duchem.

 

Ceremonia szałasu potów, którą się dzielimy, pochodzi z tradycji ludu Lakota (otrzymanej podczas Tańca Słońca) i meksykańskiej.

 

 

 


 

Tlalli Iyollo. Rodzinny projekt poświęcony tworzeniu przestrzeni transformacyjnych i rekoneksji z JEDNYM. Poprzez różne narzędzia, takie jak muzyka, tradycyjna medycyna, rdzenna mądrość, ziołolecznictwo, terapie, ekspresja artystyczna, ceremonie i wydarzenia uświadamiające, staramy się wspierać przebudzenie esencji serca. Mieszkamy w Amatlán de Quetzalcoatl w Meksyku i dzielimy  się działaniami w różnych częściach świata. Tlalli Iyollo to słowo w języku nahuatl, które oznacza „Serce Ziemi”.

 

Catarina Soares. (Portugalia i Brazylia) Sundancer, lekarz alopata, zielarz, terapeuta, doula, aktywista, organizator wydarzeń

 

Irving Alvirde. (Meksyk) Sundancer, Prowadzący Szałasy Potów,  przewodnik-medytacja w ruchu, terapeuta.

 

Camilo Bockman. (Meksyk) Sundancer, skrzypek i kompozytor w „Umi Sama”, Prowadzący Szałasy Potów.

 

Hannah Ayako Sulamith. (Niemcy) Sundancer, terapeuta, piosenkarz i kompozytor w Umi Sama, Prowadzący Szałasy Potów.

 

Stella Ismene. (Niemcy) Terapeuta, artysta wizualny, wykonawca dźwięku jako „Meru” www.stellaismene.com.

SZAŁAS POTÓW (temazcal/ Inipi)
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com