12 lipca 2019

Leticia Sideris

 

Szałas Potów to bezpieczna przestrzeń, w której możemy dzielić się, dziękować, modlić się i śpiewać dla naszego uzdrowienia, łącząc się z matką Ziemią i ojcem Niebo, Wielkim Duchem oraz naszymi Babciami i Dziadkami.

 

Ta piękna rytualna Ceremonia łączy nas w rodzinę świętującą odrodzenie i przejście w nowy stan umysłu, nową postawę w naszym życiu.

 

Modląc się do wszystkich naszych przodków i duchowych mistrzów wnosimy do naszej świadomości obecność wszystkich błogosławieństw, którymi jesteśmy hojnie obdarowywani w każdym momencie życia, pozwalając na uzdrowienie i odnowienie naszej siły.

 

Skupiając się na oddechu i obecności, utrzymujemy naszą własną przestrzeń w zgodzie z naszymi sercami połączonymi z sercem Ziemi i Nieba.

 

Dziękuję wszystkim plemionom, które utrzymują tę tradycję przy życiu i  sercom, które chcą stworzyć bezpieczną przestrzeń dla wszystkich przyszłych pokoleń.

 

Dla wszystkich naszych relacji,

Aho Mitakuye Oyasin!

 

 

 


 

 

Leticia Sideris. Urodzona w Wenezueli Tika mieszka i dzieli się magią medycyny w  Sacred Valley w Peru od prawie dziesięciu lat.Tika posiada rodowód  piątego pokolenia medycyny z północy Peru, a od czasu szkolenia jako Ayahuasquera zasiadła i odbyła ponad tysiąc ceremonii Ayahuasca. Zaangażowanie Tiki w ścieżkę medycyny  doprowadziło ją do wielu spotkań ze starszymi i mistrzami z różnych plemion i tradycji - dając jej niezrównaną głębię wglądu i mądrości. Po ukończeniu szkolenia u Babć z Meksykańskiego Tańca dla Księżyca, rozpoczęła praktykę u Dziadka, który pracuje z medycyną Peyote z plemienia Wixarika-Huichol. Tika prowadzi również potężne i transformujące Szałasy Potów, które opierają się o  żywioły, wiedzę Medycyny oraz jej własne studia i doświadczenia z Czerwonej Ścieżki. Kierując  się Krzyżem Medycyny i duchowością opartą na przyrodzie, w tym nauczaniem o 7 kierunkach,  Tika ma misję uzdrawiania związków i relacji. Jest utalentowaną muzyczką i pieśniarką. Trzyma bezpieczną i świętą przestrzeń, gdy prowadzi Cię pieśnią w głąb twojej duszy, aby znaleźć mógł  własną zdolność uzdrawiania i łączenia się ze swoim najwyższym potencjałem i celem.

SZAŁAS POTÓW - TIKA QANTU
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com