24 czerwca 2024

Letizia Xiuh.

 

Jest to jedna z najstarszych istniejących Ceremonii. Praktykowana przez Indian Lakota z Ameryki Północnej.

Odbywa się w świętym łonie Ziemi, gdzie doświadczamy gorąca i ciemności w towarzystwie życiodajnych elementów (ziemi, wody, ognia, powietrza i eteru). Poprzez modlitwy i święte pieśni docieramy do głębi naszych serc, wspólnie podnosząc częstotliwość.  

 

Przechodzimy przez różnorodne wewnętrzne przestrzenie przechowujące w nieświadomości wspomnienia bólu, znęcania się, porzucenia, ograniczenia itp.

 

Otwieramy nową przestrzeń, w której można oczyścić się i odrodzić do nowego życia, by wibrować w zgodzie z wszechświatem Miłości, Pokoju, Szacunku, Zaufania i Świadomości…

 

 

 


 

Letizia Xiuh. Dzięki błogosławieństwu Grandmother Mallinali, po 4 latach brania udziału w ceremoniach  Moon Dance, Letizia otrzymała błogosławieństwo i zezwolenie na prowadzenie Ceremonii Szałasu Potu. Pogłębiła w ten sposób swoje połączenie z tradycjami Czerwonej Ścieżki. W Ceremoniach Szałasu wykorzystuje swoje połączenie z żywiołami natury, nauki Medicine Cross, nauki Siedmiu Kierunków i osobiste doświadczenia z Czerwonej Ścieżki. Letizia łączy duchowość opartą na naturze, ze swoją płynącą z serca misją uzdrowienia wszystkich naszych relacji. Jako utalentowana muzyczka i śpiewaczka włącza w Ceremonię uzdrawianie dźwiękami przodków i pieśni. Tworzy bezpieczną i świętą przestrzeń, otulając uczestników ciepłem, prowadząc ich w podróż w głąb dusz, umożliwiając im odkrycie własnych zdolności uzdrawiania i połączenie się z najwyższym potencjałem i celem.

szałas POTÓw
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com