09 czerwca 2023

Krzysztof Fabijański

 

Podczas warsztatu poczujesz, czym jest bezpieczny dotyk, odkryjesz przyjemność czucia innej Istoty i doświadczysz lekkości w byciu zaopiekowanym. W czułości, poszanowaniu granic, zrozumieniu i obecności będziemy wznosić się coraz wyżej w pracy z pierwotną energią. Dotyk, który jest koniecznym elementem prawidłowego rozwoju na każdym etapie życia, był przez wiele lat demonizowany, sprowadzony jedynie do seksualności lub unikany jako coś zdrożnego czy wstydliwego. Chcę odkłamać fałszywe mity i wrócić do korzeni, gdzie dotyk jest cudowną formą nie tylko komunikacji międzyludzkich, ale też terapii, czy uwalniania nagromadzonych emocji.

 

Podczas warsztatu będziemy koncentrować się na czuciu, pracy z ciałem i współodczuwaniu. Będzie też możliwość doświadczenia masażu na cztery ręce i poznania technik relaksacyjnych.

 

 

 


 

Krzysztof Fabijański. Podróżnik, trener mentalny i relacji, organizator imprez i świadomościowych wypraw, mentor, miłośnik Natury i propagator zdrowego stylu życia, minimalista zafascynowany rozwojem osobistym, który to rozwój zgłębia aktywnie już ponad ćwierć wieku. Brał udział w kilkuset (sic!) warsztatach, szkoleniach, sympozjach, kursach, zjazdach, festiwalach i ceremoniach w kraju i za granicą. Uczył się między innymi u Briana Tracy, Richarda Bandlera, Tony'ego Robbinsa, Christophera Carrera, wielu hinduskich guru, wschodnich nauczycieli i rdzennych Indian. Mieszkał we wspólnotach i plemionach, bywał w ashramach i centrach medytacji. Odwiedził ponad 70 krajów na całym świecie, w kilku mieszkając dłużej, by poznać odmienne kultury, zależności i relacje międzyludzkie. Założyciel fejsbukowej grupy Tantra Poland.

 

sztuka dotyku
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com