04 lipca 2022

Wiktoria Mirosław i Krzysztof Dziwny Gojtowski.

 

„- A co jeśli spadnę?

- A co jeśli polecisz?” 

Erin Hanson 

 

Sztuka latania to warsztat inspirowany spotkaniem w miłości na wspólnej ścieżce. Odkryjemy jak poprzez zaufanie do drugiego człowieka można skontaktować się ze sobą. Spróbujemy rozpoznać, co tak na prawdę powstrzymuje nas przed rozpostarciem skrzydeł i dać sobie szansę wznieść się ponad najgłębsze przekonania o samym sobie. Aby tak się stało potrzeba okoliczności, które pozwolą nam usłyszeć głos stłumiony przez racjonalizującą część umysłu. Bramą, która pozwoli nam się z nim spotkać będzie ciało.

Elementy akroyogi, technik teatralnych i świadomościowych, utkane tak, aby każdy mógł w nich wziąć udział, niezależnie od predyspozycji.

 

Piękne, płynące warsztaty pełne miłości które dokonują głębokiej zmiany.

 

Prowadzenie: ziemia i ogień, Wiktoria i Krzysztof

 

 

 


 

Wiktoria Mirosław. Na co dzień trener akrobatyki i gimnastyki powietrznej dla dzieci i dorosłych. W praktyce zawodowej odnajduje swoją misję. Swoim podopiecznym pragnie przekazać, że doskonalenie elementów gimnastycznych to tylko pretekst do wyjścia na spotkanie z samym sobą. Zachęca do poszukiwań na głębszych warstwach, wyostrzenia zmysłów na to, co się pojawia. Praca z ciałem i poprzez ciało zawsze była dla niej swoistym rodzajem medytacji, przestrzenią, gdzie można zanurzyć się by usłyszeć swój wewnętrzny głos. Fascynuje ją uzdrawianie poprzez uwalnianie zablokowanych w ciele emocji, dochodzenie po nitce do kłębka co może reprezentować dana choroba lub stan, rozwijanie uważności na najcichszy nawet komunikat płynący z ciała. Uwielbia obserwować jak mowa ciała wyprzedza komunikat werbalny. Podróżuje przez życie w zachwycie. 

 

Krzysztof Dziwny Gojtowski. Innowator społeczny, praktyk dramy pedagogicznej. Trener kreatywności - Odysei Umysłu, tancerz Trójmiejskiej Korporacji Tańca, absolwent oraz współpracownik Stowarzyszenia Praktyk Teatralnych - Gardzienice, aktor w teatrze teatrze obrzędowym Stella Polaris - Norwegia. Związany z Sangą Zen Kwan Um buddyzmu koreańskiego. Miły, uśmiechnięty człowiek.

 

sztuka latania
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com