10 sierpnia 2019

Wali i Ariënne

 

6 - 8 wrzesień. Ścieżka Miłości i Zrozumienia Tańce Światowego Pokoju z Wali i Ariënne.

 

Warsztat alchemiczny, dla doskonalenia naszej wewnętrznej istoty poprzez modlitwę ciała - taniec sakralny, wykorzystujący mantry i święte zwroty z różnych tradycji duchowych. W ten weekend międzynarodowi nauczyciele tańca, muzycy i suficcy nauczyciele, Wali i Ariënne, podzielą się swoim doświadczeniem i zrozumieniem tańców, jako ścieżki duchowej. W prowadzeniu łączą oni moc z pięknem, światłem, radością, czystością, skupieniem i delikatnością. Jako para przekazują aspekty zarówno męskie jak i kobiece. Wraz z nimi odkryjemy skrzydła Miłości i Zrozumienia, na których nasze serca wzniosą się wysoko. Głęboki duchowy aspekt tych praktyk pozwoli naszej świadomości poszerzyć postrzeganie i dotknąć wyższych sfer naszego Ducha. 

 

Styl tańca Arienne i Wali'ego jest bardzo zrelaksowany, a jednocześnie głęboki. Podczas tańców Wali gra na dwunastostrunowej gitarze, Arienne często akompaniuje mu na flecie altowym. Razem tworzą przepiękną harmonię dźwięków, co ułatwia uczestnikom wejście w medytację i w głębokie doświadczenie tańca na wielu poziomach.

 

Tańce Światowego  Pokoju powstały pod koniec lat sześćdziesiątych, dzięki Samuelowi Lewisowi (Murshid SAM), nauczycielowi Sufi i Zen z San Francisco i od tego czasu rozprzestrzeniły się na cały świat. Istnieje wiele ośrodków w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Nowej Zelandii i Rosji. Wali i Ariënne, Holendrzy mieszkający w Niemczech, skupili się na rozpowszechnianiu tańców, głównie w Europie i Rosji. To będzie ich druga wizyta w Polsce.

 

Warsztaty rozpoczynamy w piątek o godzinie 18stej wspólną kolacją, a kończymy w niedzielę o 15stej obiadem.

 

Koszt udziału 800 złotych. W cenie program warsztatów, zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych i wyżywienie.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 30 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 250 zł na konto podane w CennikuZ powodów organizacyjnych w przypadku rezygnacji z warsztatów zaliczka przepada. 

 

Szczegółowe informacje w kontakcie mailowym: zielonekregi@gmail.com oraz telefonicznym: 660 664 754 - Mariola, 602 777 202 - Marek

 

tańce światowego pokoju
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com