22 czerwca 2023

Roxana Campos Araya - Nur Jaham.

  

Tańce Światowego Pokoju powstały pod koniec lat sześćdziesiątych, dzięki Samuelowi Lewisowi (Murshid SAM), nauczycielowi Sufi i Zen z San Francisco i od tego czasu rozprzestrzeniły się na cały świat. Istnieje wiele ośrodków w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Nowej Zelandii i Rosji. Czerpiąc ze świętych zwrotów, świętych pism i poezji różnorodnych duchowych tradycji ziemi, Tańce łączą śpiew, muzykę na żywo i sugestywne ruchy w żywe doświadczenie jedności, pokoju i integracji. To smakowanie naszej prawdziwej natury - jako Pokoju Powszechnego - otwiera możliwość głębokiej duchowej rewolucji w człowieku.

 

Roxana  podzieli się swoim doświadczeniem i zrozumieniem tańców, jako ścieżki duchowej. W prowadzeniu łączy ona moc z pięknem, światłem, radością i pasją życia.

 

Wraz z nią nasze serca wzniosą się wysoko na  skrzydłach  Miłości i Zrozumienia. Głęboki duchowy aspekt tych praktyk pozwoli naszej świadomości poszerzyć postrzeganie i dotknąć wyższych sfer naszego Ducha. 

 

 

 


 

Roxana Campos Araya - Nur Jaham. Aktorka, działaczka na rzecz Pokoju i Kręgu Kobiet, Babcia Księżycowego Tańca (9 lat), Sahumadora, Strażniczka Ognia, inicjowana w kilku liniach, Uzdrowicielka i Duchowa Położna. Przewodniczka po Ceremoniach i Rytuałach Przejścia, Lider i Mentor Tańców Światowego  Pokoju oraz Nauczyciel Sufi. Pochodzi z Chile.

 

www.roxanacamposaraya.cl

TAŃCE ŚWIATOWEGO POKOJU
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com