29 czerwca 2021

Paulina Illa Khuyana.

 

CYKL I -  WĄŻ I PANTERA 

 

Tańcogłosy Zwierząt Mocy to zanurzenie w świat żywych pulsujących w ciele obrazów poprzez siłę wyobraźni.

 

Oddechem, ciałem, głosem, biciem serca i wspólną energią grupy wchodzę w puszczę sensualnego, instynktownego odnajdywania – siebie – w mocy węża i pantery. Miękko i dźwięcznie budzę w sobie wężycę z jej subtelną, wibrującą siłą przemiany. Czuję każdą kroplę dźwięku i słońca na swojej skórze.  Jak pantera wylizuję swoje rany. Puszystością kociej zabawy masuję swoje ciało i ognistym rykiem wyśpiewuję zawołanie wojownika. 

 

Tańcząc, wijąc się, falując i płynąc, spotykamy się w uważnym byciu, dotyku i oddechu wspólnie tkanych pieśni ciała.

 

Zwierzęta mocy, które zaprosimy: wąż (wężyca) i pantera (ryś, puma, jaguar).

 

Czas trwania: 3h 

 

 

 


 

Paulina Illa Khuyana. "Żyłam, mieszkałam i pracowałam w bardzo wielu miejscach na Świecie - w Ameryce Łacińskiej: Kolumbii, Meksyku, Gwatemali, w Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Chorwacji; Włoszech; Grecji,Czechach, Polsce, Szwecji, Chinach, Tajwanie i  Mongolii.

Jestem kobietą łączącą światy: subtelne z namacalnymi, baśniowe z rzeczywistymi, starożytne ze współczesnymi. Prowadzę zajęcia, warsztaty, rytuały i sesje indywidualne w oparciu o własne metody. Animal Tantric Flow' (Tańcogłosy zwierząt mocy), 'Ścieżki witalnej kobiety' (WitalnaJa. Kobieta Laguna), 'Tkając pieśń serca', 'Oddechem smoka' oraz sesje masażu holistycznego 'eMotion Massage' ('Serce dotyku').

W mojej pracy tworzę bezpieczną przestrzeń, dla doświadczenia  przemiany w chwili subtelności i szczerości wobec własnego ciała, odczuć, emocji, relacji i energii."

 

https://www.facebook.com/AynimayAnimalTantricFlow

https://www.facebook.com/paulinna.ho

Przykładowy warsztat w głosie, ruchu i (wyjątkowo) obrazie malowanym

https://www.youtube.com/watch?v=N-cCd5h1hgs&t=108s

 

Tańcogłosy Zwierząt Mocy. cykl I.
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com