29 lipca 2020

Kasia Węgierska.

 

Taniec Czakr w naturalnym ruchu transowym. Z perspektywy Duszy Mandali, doświadczamy tego, co nosimy w sobie. Zmieniając kolory, które mamy wewnątrz - wpływamy na swoje dzieło - na życie i wszystko co kreujemy. Praca z czakrami wybrzmiewa bardzo szybko w naszych ciałach, emocjach, zdrowiu, samopoczuciu. Pomaga uzdrawiać to, co nas ogranicza, podejmować decyzje zgodne z własną prawdą, oddychać pełną piersią i cieszyć się lepszym zdrowiem, pełnią swojej mocy. Pomaga osadzić się w sobie i przyjmować ze spokojem to, co przychodzi. Pozostawać zbalansowanym i spokojnym oraz wpuścić więcej energii w działania, które są dla nas realnie dobre i zgodne z naszą ścieżką.

 

W pracę tą wejdziemy poprzez naturalny ruch transowy, wspierany słowem oraz organiczną muzyką, tworzoną na żywo. Wejściu w stan lekkiego, naturalnego transu sprzyjać będą też m. in: bębny, shruti, didgeridoo, śpiew szamański i inne.

 

 

 


 

Kasia Węgierska. Psycholog holistyczny, psychoterapeutka, wokalistka. W pracy łączy wiedzę i odczuwanie. Łączy ścieżkę terapeutyczną z muzyką, pracą z ciałem i psychotroniką. Jest dla niej niezwykle ważne, aby w kontakcie z drugim człowiekiem tworzyć przestrzeń opartą na rzeczywistym kontakcie.

Praktyk Soul Body Fusion, koncertuje, prowadzi medytacje i sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe związane m.in. z samoekspresją, uwalnianiem głosu i emocji, integracją cienia i doświadczeń transowych. 

 

Taniec Czakr
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com