05 lipca 2019

AKADEMIA W GRUNCIE RUCHU - Beti i Michalina

 

TANIEC INTUICYJNY - ruch głosu wewnętrznego.

 

Ruch to najpiękniejsza medycyna dla ciała i ducha, której źródłem jesteśmy sami.

Wprowadzając się w stan medytacji w tańcu przenosimy swoją uwagę do tego co tu i teraz. W pełnej dbałości o słuchanie swoich fizycznych potrzeb, szybko zorientujemy się, że są one ściśle połączone z emocjonalną sferą. Pozwalając sobie na odkrywanie siebie w swobodnym ruchowym przepływie, dajemy upust wszystkiemu, co głęboko skryte. Lecząc i odżywiając mentalną, materialną i duchową sferę.

Porzućmy przekonanie, że taniec to powielanie kroków, błądzenie gdzieś pomiędzy ciałem i umysłem, a muzyką. Przywitajmy koncept wolności w ruchu. Zaufajmy wewnętrznej nawigacji, jaką jest intuicja. Otwórzmy się na ciekawość i eksplorację.

 

Przyjdź! Najlepiej boso, w niekrępującym ruchów ubraniu z butelką wody przy boku i gotowością na odkrywanie nowych horyzontów. :)

 

Prowadzące, jako prawdziwe miłośniczki ruchu, to współtwórczynie warszawskiej, ruchowej przestrzeni - Akademii W Gruncie Ruchu.

 


 

Prowadzące, jako prawdziwe miłośniczki ruchu, to współtwórczynie warszawskiej, ruchowej przestrzeni - Akademii W Gruncie Ruchu.

 

Beata Zaręba. Moja miłość do ruchu ma swe początki, w trwającej od najmłodszych lat przygodzie z tańcem. Lawirując pomiędzy różnymi formami aktywności fizycznej widzę ich niesamowity wpływ na sferę mentalną. Dostrzegam wielki potencjał w interakcji ze środowiskiem naturalnym, drugim człowiekiem i muzyką. Ze wszystkich wspaniałych właściwości ruchu, najbardziej doceniam jego terapeutyczne działanie.”

Michalina Sobków. Jestem miłośniczką życia i ruchową eksploratorką poszukującą wolności i przepływu w obu tych dziedzinach. Taniec intuicyjny pomógł mi szybko i sprawnie

powrócić do pełni sprawności po kontuzji, uzdrawiając zarówno to co na zewnątrz jak i w środku. Od tej pory mam misję, by dzielić się tą niesamowitą medycyną ze światem.”

TANIEC INTUICYJNY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com