04 sierpnia 2021

Beata Zaręba (Beti).

 

Beti zabierze nas w podróż budzącą pierwotny instynkt i otwierającą przestrzeń słuchania swojego wewnętrznego głosu. Zaprosi nas na spotkanie z Tańcem Intuicyjnym!

 

Taniec Intuicyjny - porzućmy przekonanie, że taniec to powielanie kroków, błądzenie gdzieś pomiędzy ciałem i umysłem a muzyką. Przywitajmy koncept wolności w ruchu.

 

To doskonały sposób na lepsze poznanie siebie - uświadomienie sobie korelacji między sferą mentalną, duchową i cielesną w ruchowych eksploracjach. To forma ruchu, która pomoże Ci uwolnić emocje i kumulujące się napięcia w ciele. Pozwoli Ci na spojrzenie na swój wewnętrzny świat, nakarmienie ciała i poprawę nastroju.

 

 

 


 

BEATA ZARĘBA. Jej miłość do ruchu ma swe początki, w trwającej od najmłodszych lat przygodzie z tańcem. Lawirując pomiędzy różnymi formami aktywności fizycznej podkreśla ich niesamowity wpływ na sferę mentalną. Dostrzega wielki potencjał w ruchowej interakcji ze środowiskiem naturalnym, drugim człowiekiem i muzyką..Od wielu lat rozwija swoją wiedzę i praktykę jako nauczycielka tańca i ruchu.

Ze wszystkich wspaniałych właściwości ruchu, najbardziej docenia jego uzdrawiające działanie.

 

taniec intuicyjny
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com