Website created by mesmerisedesign@gmail.com

  1. en
TANIEC Z AFRO BRAZYLIJSKIMI BOGINIAMI

Marta Mróz-Goncalveš.

 

Zapraszam was na warsztat podczas, którego poznamy trzy afrobrazylijskie boginie. Boginię morza Yemanja, boginię słodkich wód Oxum i boginię burz Inasã. Będą nam towarzyszyć przynosząc różnorodne rytmy i pokazując nam swoją zmienną i silną naturę. Zainspirują nas do eksplorowania ruchu własnego, szukania tego co nam sprawia  przyjemność i przyjrzeniu się w czym nie czujemy się wygodnie. Będąc w otoczeniu tych bogiń i w ciągłym ruchu doświadczymy między innymi takich jakości jak, dawanie, branie, słuchanie swojego instynktu, stawianie granic, bycie czy unoszenie się.

 

Przez cały warsztat będziemy poznawać centrum naszego ciała, będziemy bujać, kołysać, potrząsać, kręcić naszymi biodrami, zwracać uwagę na lędźwia, kość krzyżową i miednicę, by sprawdzić jaka siła płynie z ich ruchu, a jest to siła przepotężna. Instynkt.

 

,,Taniec z afro brazylijskimi boginiami" przyniesie wam, to co na tę chwilę będzie wam potrzebne. Może ukojenie, może odpoczynek, może pobudzenie albo uwolnienie. Ruch z boginiami na pewno prowadzi do odnalezienia ruchu szczerego, naturalnego, instynktownego. 

 

 

 


 

Marta Mróz-Goncalveš. Od 21 lat spotykam się z kobietami na parkiecie tańcząc sambę i towarzysząc im w rozwoju świadomości ciała. Dzięki temu doświadczeniu, pracy jako doula i osobistej praktyce wspieram kobiety w poszukiwaniu ruchu naturalnego, zmysłowości i wewnętrznej siły płynącej z ciała. Skupiam swoją uwagę na centrum kobiecego ciała, miednicy, biodrach, kości krzyżowej, wierząc, że płynie z niego siła kontaktująca kobietę z jej instynktem, dająca jej równowagę i odwagę do wychodzenia poza schematy. Pracuję tworząc wokół atmosferę zaufania i lekkości, byś  łatwiej mogła zanurkować w sobie i cieszyć się swoim ciałem i ruchem.

 

08 czerwca 2022